Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassak le valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassak le valakit, aki nem fogja fel, hogy nem akarok tőle egyáltalán semmit? 23L

Figyelt kérdés
Van barátom, akit szeretek, és egyszerűen nem fogja fel hogy esélytelen. Illetve még ha nem is lenne akkor is az ilyen nyomulós emberek nem az esetem. Ötletek? Sajna minden nap látom mert egy helyen dolgozunk.
2016. aug. 28. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Kerüld, amennyire lehet, előbb-utóbb leszáll rólad.
2016. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
"hagyj békén."
2016. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Legyel vele teljesen kozombos. Nekem ez beszokott jonni.


Ha nem ertett a szep szobol, akkor nyugodtan lehetsz vele bunkobb.

2016. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a hagyjál békén szövegen már túl vagyok. nem egyszer ültem le vele beszélgetni, erről, hogy hagyjon békén, és nem fogja fel. már szóltam az üzlet vezetőnek is és ő is csak annyit tudott mondani, hogy tudja mi van de próbáljak vele megint beszélni, ha nem megy csak akkor fog közbe lépni ő is. már egyszerűen meg keseríti minden napom a nyomulásával.
2016. aug. 28. 09:39
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Én azt csinálnám a helyedbe hogy nyilvános helyen a legnagyobb tömegben nagyon durván megaláznám,hogy szégyenében a föld alá süllyedjen!

Ebböl még nem lehet bajod,de pl.megverettetni vagy valami durvább dolog miatt ugye lehetne problémád!

2016. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ne ülj le vele beszélgetni. amíg kedves vagy, hiheti azt, hogy csak idő kérdése, és megszelídít. esetleg ne szólj hozzá, ne köszönj, ne válaszolj.


"ha nem megy csak akkor fog közbe lépni ő is"

mire vársz még? úgy tűnik, nem megy. ez nem gyengeség. nem mindinki minden parasztsága a mi hibánk.


hajrá!


2

2016. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom mondani, amit az ötös válaszoló.

Tudom, hogy keménynek, sőt, olykor kegyetlennek tűnik.

Én az illetőt elhordtam minden abnormális zaklató őrültnek. Jó hangosan.

Viszont rendőrt is hívhatsz rá, mivel kimeríti a zaklatás fogalmát.

2016. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én, ha nem ért a szép szóból, akkor levegőnek nézem, ha mégis beszélni kell vele, akkor távolságtartó, rideg vagyok az illetővel. Ha ez alapján sem fogja fel, sőt zaklat, követ, betegesen viselkedik, na én akkor kérnék külső segítséget.

26L

2016. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!