Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen létezik? Illetve miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik? Illetve miért kapja a fejéhez minden nő, hogy csak jóképű, kigyúrt, pénzes férfi kell?

Figyelt kérdés

Tudjátok tipikusan az a lány vagyok, akinek nem feltétlen van igénye egy kigyúrt, jóképű pasira. Vannak elvárásaim ez tény, de nem olyanok amiket sokan képzelnek. Ezzel szemben a legtöbb férfi automatikusan általánosít mindenkivel szemben, és ha már nem is néz ki olyan jól, inkább nem próbálkozik. Kezdem azt hinni, hogy olyan pasi akit én szeretnék nem is létezik. A külsővel nem sok elvárásom van, pusztán egy amit imádok, de még csak ez sem gond, ha nincs így, hogy legyen magas. Oké, 190 feletti pasik jönnek be, de ha 175 engem az sem zavar ha értékes. Viszont belülről egy olyanra van szükségem aki tud a legjobb barátom is lenni egyben, megérti és elfogadja a múltamat, bármikor segít ha gondban vagyok, nem próbál bekebelezni, hagyja hogy kötetlenül éljem az életemet - és most nem párkapcsolati kötetlenségekre gondolok - szereti a rock zenét, a metált, mégha ez a stílusán nem is látszódik, sőt nem is kell, vicces, humoros, rengeteget olvas, intelligens, közben meg egy nagy kocka, pont úgy mint én, szeresse az állatokat, gyerekeket főleg, jöjjön velem szórakozni, táncolni és legyen egy nagyon kicsit, tényleg csak csipkelődésből arrogáns, jószívű, jólelkű és ne vigye túlzásba a romantikát. Ha ennek már csak a fele teljesülne akkor boldog lennék, de sorozatban azt kapom meg, hogy biztos azért nincs senkim, mert külsőre hajtok. Én csak várom inkább az igazit, mintsem sorozatosan válogassak. Miért gond ez? Egyáltalán létezik olyan akit én szeretnék? Vagy ne is álmodjak?


21L


2016. aug. 28. 11:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%

De, àlmodj! Pont engem irtàl le, tehàt létezik az ilyen férfi. Csak éppen én 1.76 vagyok és 38.

A lényeg: nem kell feladni!

2016. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
34%

A metálosok pont le fogják szarni a gondjaid, mert ők a mának élnek "jeeeee"...



Amúgy az súlyosan lemaradt, hogy TE mit adsz ezekért az elvárásokért cserébe? Nem elfogadható válaszok: szexet, "magam", az hogy velem lehet stb.

2016. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Noren1989 ***** válasza:
90%

No, hogy miért kapod ezt a fejedhez: általánosítással könnyebb kezelni a specifikus problémákat (felületesen).


Hogy van-e ilyen pasi: biztosan, nagyon sokfélék vagyunk és nem csak szexet akarunk, ha párkapcsolatra is alkalmas a leányzó.

Várni: elég fura, de ülni a szobában a gép előtt és várni a sültgalambot, bizony nem praktikus. Mintha várnád a lottóötöst, de nem vennél szelvényt sem.


Ismerkedni hol szoktál (ha szoktál)?

2016. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Jó magam is metálos vagyok, mégsem olyan felfogásom van, hogy akkor csak ma és a holnap le van kakilva. Én mindezt visszatudom adni amit leírtam. Ha valakit nagyon megszeretek a mindenemet is odaadnám neki, csak, hogy boldog legyen és ki legyen elégítve minden vágya. Próbálom a legjobbat kihozni magamból, párkapcsolatból és a másikból is.
2016. aug. 28. 11:46
 5/27 A kérdező kommentje:
Miután két suliban tanulok, van munkahelyem, járok könyvtárba, meg szórakozni, így ezek a lehetőségeim vannak, az ismerkedésre.
2016. aug. 28. 11:47
 6/27 anonim ***** válasza:
34%
Valójában neked is csak az számít, hogy jól nézzen ki, és akkor már rögtön belelátod azokat a tulajdonságokat is, amiket itt leírtál. Aki nem néz ki jól, az pedig hiába felelne meg tökéletesen a leírásodnak, esélyt sem adsz neki. Ha magadba nézel, rá fogsz jönni, hogy így van, még ha nem is vallod be.
2016. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
28%
aha te is egy kaptafa vagy a többi "nővel" 190 feletti pasik jönnek be... nincs is több kérdésem
2016. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

olyan tulajdonságokkal rendelkezem amiket leírtál de csak 188 centi magas vagyok így kiesek a szűrődből :(

pedig nem lett volna rossz akár megismerkedni.


22F

2016. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
190 feletti... Daaaaaaaaaaaaaaaaaaamn! 3.voltam a tornasorban általánosban, 1.voltam középsuliban és én nem vagyok 190. Ezt akkor mégis hogy? Alig ismerek tőlem magasabb embert (igaz irigylem őket, szóval itt is megy az hogy 160 az 170et, az 170 az 180-at irigyli stb.
2016. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 aperitif ***** válasza:
78%

"TE mit adsz ezekért az elvárásokért cserébe? "

Sose értettem meg, hogy ezek a kritériumok, mint például hogy szeresse az állatokat, a gyerekeket, meg a rockot, miért kerülnek az adás kategóriába, és miért kéne bármit adni cserébe? Szerintem ezek tulajdonságok, érdeklődési körök, nem adható tárgyak, amiket ellentételezni kell. De ha mindenképp kell, akkor az pont elég, hogy a kérdező is szereti a gyerekeket, az állatokat, meg a rockot, különben nem ilyen társra vágyna. Mit kéne még cserébe adnia?

2016. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!