Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen létezik? Illetve miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik? Illetve miért kapja a fejéhez minden nő, hogy csak jóképű, kigyúrt, pénzes férfi kell?

Figyelt kérdés

Tudjátok tipikusan az a lány vagyok, akinek nem feltétlen van igénye egy kigyúrt, jóképű pasira. Vannak elvárásaim ez tény, de nem olyanok amiket sokan képzelnek. Ezzel szemben a legtöbb férfi automatikusan általánosít mindenkivel szemben, és ha már nem is néz ki olyan jól, inkább nem próbálkozik. Kezdem azt hinni, hogy olyan pasi akit én szeretnék nem is létezik. A külsővel nem sok elvárásom van, pusztán egy amit imádok, de még csak ez sem gond, ha nincs így, hogy legyen magas. Oké, 190 feletti pasik jönnek be, de ha 175 engem az sem zavar ha értékes. Viszont belülről egy olyanra van szükségem aki tud a legjobb barátom is lenni egyben, megérti és elfogadja a múltamat, bármikor segít ha gondban vagyok, nem próbál bekebelezni, hagyja hogy kötetlenül éljem az életemet - és most nem párkapcsolati kötetlenségekre gondolok - szereti a rock zenét, a metált, mégha ez a stílusán nem is látszódik, sőt nem is kell, vicces, humoros, rengeteget olvas, intelligens, közben meg egy nagy kocka, pont úgy mint én, szeresse az állatokat, gyerekeket főleg, jöjjön velem szórakozni, táncolni és legyen egy nagyon kicsit, tényleg csak csipkelődésből arrogáns, jószívű, jólelkű és ne vigye túlzásba a romantikát. Ha ennek már csak a fele teljesülne akkor boldog lennék, de sorozatban azt kapom meg, hogy biztos azért nincs senkim, mert külsőre hajtok. Én csak várom inkább az igazit, mintsem sorozatosan válogassak. Miért gond ez? Egyáltalán létezik olyan akit én szeretnék? Vagy ne is álmodjak?


21L


2016. aug. 28. 11:38
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
#9 "Oké, 190 feletti pasik jönnek be, de ha 175 engem az sem zavar ha értékes."
2016. aug. 28. 11:59
 12/27 anonim ***** válasza:
66%

#10


Barom. Nem ezekre gondoltam ezalatt, hanem inkább erre:


"egy olyanra van szükségem aki tud a legjobb barátom is lenni egyben, megérti és elfogadja a múltamat, bármikor segít ha gondban vagyok, nem próbál bekebelezni, hagyja hogy kötetlenül éljem az életemet"


Ez már nem igazán érdeklődési körök... Hiába próbálsz hasbarázni.

2016. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
63%
Rossz helyen kérdezed. Ide akármilyen elvárást leírni probléma :-D, meg a valászadók nagy része kisebbségi komplexusból ír.Biztos, hogy van ilyen férfi még fiatal vagy próbálj az érdeklődési körödnek megfelelő helyen ismerkedni.
2016. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Na, én kb 85%-ban megegyezek az álmaidnak :D


Nyilván nem ezeken múlik, de azért szeretnék kérdezni:

- te milyen magas vagy?

- mi az a múltadban, amit el kell fogadni?

- milyen kötetlenségekre gondolsz?

- űrmetált bírod? :D ( https://www.youtube.com/watch?v=jEjLuyBc-6c )

- mivel szoktál kockulni?


24/F

2016. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikusnak tűnsz, nagyjából én is egy ilyen lányra vágyom, de nálam még az is pozitívum ha szereti az animéket is :D egyébként jóképűnek mondanám magamat, kigyúrt nem vagyok, viszont rendszeresen edzem ezáltal azért van alakom. Szóval ha lenne kedved ismerkedni nyugodtan írj. :) Vagy esetleg más aki szívesen ismerkedik itt :D 23F
2016. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A legböszmébb Feri ***** válasza:

Hát én sajnos nem vagyok 190, gyúrok és focizok, és ráadásul foglalt is a szívem. A belsőm sem értékes, simán elküldöm a hülyéket a zsiráf román k**va anyjukba.

Pedig olyan szép pár lehettünk volna :((

A nők kegyetlenek!!!44!!

2016. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

#14 :)


- 167-170, pontosan fogalmam sincs :D de eközött

- tönkretett egy illető több módon is, ez nem publikus

- kötetlenségek például, hogyha el szeretnék menni szórakozni elmehetek, legjobb barátommal ugyanúgy találkozhatok, még annak ellenére is ha pasi, és igazából mindent csinálhatok úgy ahogyan nekem jól esik, hobbik stb csak bezárva nem akarok lenni

- igen :D

- fúú :D lol, gta, cod, cs, diablo, thief, meg igazából mindenféle :D

2016. aug. 28. 13:12
 18/27 anonim ***** válasza:
38%
És miért más férfi legyen a te "megmentőd", amiért valamilyen gyökér tönkretett anno téged? A fogadja el a múltam mit jelent? Hogy összefeküdtél fűvel-fával, de mosolygó arccal kellene elsiklani felette? :D
2016. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

#19-s akkor idézem magam még egyszer: "Én csak várom inkább az igazit, mintsem sorozatosan válogassak." Szóval eszem ágában sincs összefeküdni, és nem is feküdtem össze fűvel fával.

És nem kell, hogy egy másik férfi megmentsen, erre ott a legjobb barátom. Ő segített kijönni a szarból. Az meg, hogy mi történt velem az tényleg nem publikus.

2016. aug. 28. 13:36
 20/27 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszokat :D Azt hittem, te is magasféle vagy, de sajna nem. Ez a kötetlenség-dolog teljesen érthető, és úgy gondolom, hasonlóan állok hozzá, viszont van egy olyan aspektusa, ami okozhat problémákat. Ha valaki olyan típus, hogy nehezebben alakít ki ismeretségeket, kevés barátja van, akkor azt, aki van, jobban megbecsüli és komolyabban veszi. Aki meg szeret eljárogatni bulizni, haverkodni meg extrovertáltkodni, az meg lehet nem annyira veszi komolyan akár a párját sem, és ha jön egy olyan (és jönni fog, az fix), aki szimplán csak hozzá hasonlóan extrovertált, akkor seperc alatt átpártol hozzá. Lehet, hogy ezt ő nem így gondolja, és nem fog átpártolni, de az introvertáltabb fél ezt fogja hinni, ettől fog félni. És ez nem csap át a klasszikus beteges féltékenységbe, ez csak annak a lájtosabb, rosszindulattól mentes változata. Én is ilyen introvertált vagyok, és inkább nem is kezdek bulizósokkal, mert jártam már pórul hasonlóan - és még csak nem is volt az a tipikus bulizós, hát még ha olyan lett volna.
2016. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!