Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem tekintenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem tekintenek férfiként az alacsony fiúkra?

Figyelt kérdés
Csak példaként mondom,a neandervölgyi ember is átlagosan 160-165 cm magas volt,mégis 3x olyan erős volt,mint a mai 2méteres "férfiak"

2016. aug. 28. 12:36
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Egy lány szerelmes volt belém,de azért nem jött össze velem,mert ő "nem tudna" járni alacsonyabbal.

Azt hiszitek buta volt a neandervölgyi,hát megmondom,már bizonyították,hogy legalább olysn értelmesek voltak,mint mi,vagy még értelmesebbek.

2016. aug. 28. 13:07
 12/26 anonim ***** válasza:
Én pl alacsonyabb férfinek örülnék. 154cm vagyok, és jobb szeretném, ha alacsonyabb lenne a párom is. De amúgy nem a magasság dönt abban, hogy kire tekintek férfiként és kire nem. Lehetsz 2 méteres, az értelmi szinted és a viselkedésed pedig gyarekes, és lehetsz 165 cm, viszont egy olyasvalaki, akivel ellehet bármiról beszélgetni, tudsz komoly és vicces is lenni alkalomhoz megfelelően, stb. Nem a magasság teszi az emebrt, hanem a viselkedése. Na, persze az sem mellékes, hogy milyen az arca, hogy tetszik-e, mert először én azt nézem meg. Nem kell, hogy tökéletes legyen, de legyen szimpatikus.
2016. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Habár nem lány vagyok , de nőként válaszolok a kérdésre. 170 cm vagyok. Mindig is magas férfiak voltak az életemben...180 felettiek. De most egy velem azonos magas férfi varázsa alatt vagyok. Intelligens, művelt, okos,- művelt nő létemre rengeteget tanulok tőle, csodálom a tudását, eszét, ezért feltudok nézni rá,és az ami kell nekem nőként. Minden beszélgetésünk egy új dimenziót nyit meg számomra, nem mellékesen a szex is tökéletes vele, ahol a magasság igencsak mellékes.

Minden csak önbizalom kérdése. Ha azt tudod nyújtani, amire szüksége van egy nőnek, akkor teljesen mindegy milyen magas vagy.

2016. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Felteszek egy hasonló kaliberű kérdést hátha megérted miért értelmetlen a tied. A férfiak miért a modell alkatú lányokat keresik mikor a széles csípőjűek könnyebben fognak szülni?

Ha alacsony vagy keress nálad alacsonyabb vagy veled egymagas csajt és máris meg van oldva a problémád. Ahogy a széles csípőjűek is keresnek olyat aki nekik való. És a neandervölgyi haverok némileg kihaltak. Szerintem szarul jársz ha hozzájuk akarod hasonlítani magad.

2016. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A baj csak az, hogy nem az őskorban élünk. Ott még menő is lehetnél. :D Az alacsony pasikkal az a baj, hogy alacsonyak. :D Kicsik. Mintha a kisöcsivel sétálgatna az ember... Ez kb olyan, mintha egy padi meg melletlen nővel kezdene... Attól mert nincs melle..egyáltalán..még nő..mégse kapkodnának utána a pasik.
2016. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
173 centis lányként nem is szeretnék egy nálam alacsonyabb pasival lenni. :) De ez csak az én véleményem, vannak csajok akiket egyáltalán nem zavar az sem, hogyha alacsonyabbak náluk. Volt már velem egy magas párom is, és olyan is, aki 10 centivel magasabb volt. Nem csak ez számít szerintem, főleg nem egy komoly kapcsolatban. Általánosságban számomra is vonzóbb ha egy férfi magas, jó érzés amikor megölel, és érezheted, hogy nagyobb, erősebb, mint te, meg tud védeni. Szerintem érthető, hogy az ösztöneinkkel a minél férfiasabb tulajdonságokat keressük, de ez nem azt jelenti, hogy feltétlen ezek után is megyünk. Más dolgoktól is függ a vonzalom, és a belső tényleg a legfontosabb.
2016. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

"nagyobb,erősebb" hát egy neandervölgyi letépné a fejét a 2 méteres gyereknek,hiába csak 160 centi.

Engem nem érdekel,hogy széles a csípője,csak ne legyen kövér

2016. aug. 28. 14:57
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem ment át a hasonlat. De ha már ennyire rá vagy kattanva a neandervölgyiekre tudatnám hogy azért voltak alacsonyak mert erre futotta a kajából. És hiába voltak erősek kihaltak.

A magasságnál se az erő a lényeg hanem az ösztön. Egy nagyobbdarab hím erősebbnek tűnik jobb genetikával. Persze van kivétel de itt nem ez a kérdés. Arról hogy ki tetszik nem te döntesz. Innentől hiába vered a melled a neandervölgyiek izmaira ha adott lánynak nem az a zsánere.

2016. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Csak hasonlatként hoztam fel a neandervölgyieket.Nem azért nem voltak magasabbak,mert keveset ettek.Rengeteg húst ettek,hiszen a nagyvadakra,bölényekre,mamutokra vadásztak.A legújabb teória szerint egy szupervulkán kitörése miatt haltak ki,ani letarolta fél Európát és Ázsiát.Szóval nem azért,nert hülye lett volna.Ha kitörne egy szupervulkán,most is elpusztítaná a fél világot,csak mi az egész világban el vagyunk terjedve,így nem halnánk ki.De mondom,ez csak egy hasonlat volt.Ott vannak a pitbullok.Az egyik legerősebb,legfélelmetesebb kutyafajta és ő sem egy nagytermetű állat.Megértem,hogy egy csajnak a magas férfi tetszik,de ne mondjátol már azt,hogy 180 alatt nem lehet valaki férfi
2016. aug. 28. 15:59
 20/26 anonim ***** válasza:

"de ne mondjátol már azt,hogy 180 alatt nem lehet valaki férfi"


Szerintem ilyet senki nem állított. Viszont a sírás és önsajnálat nem tesz férfivá 2 méteresen sem.

2016. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!