Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem tekintenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem tekintenek férfiként az alacsony fiúkra?

Figyelt kérdés
Csak példaként mondom,a neandervölgyi ember is átlagosan 160-165 cm magas volt,mégis 3x olyan erős volt,mint a mai 2méteres "férfiak"

2016. aug. 28. 12:36
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Itt nem,de már sokszor találkoztam ezzel a kijelentéssel.

Meg itt írtátok,hogy a fiúknak is a modell alkat kell.De mégis sok "tökéletes" magas modellnek,alacsonyabb barátja van.Őket nem zavarja.

2016. aug. 28. 16:42
 22/26 anonim ***** válasza:
Lépj már túl ezen. Ne itt sírj, és hibáztasd az összes nőt. Menj és éld az èleted, majd találsz valakit akivel kölcsönös a vonzalom. Én sem foglalkozok olyanokkal, akiknek túl magas vagyok lányként.
2016. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent a magasság, én sosem ezt figyeltem. Randiztam már 192 és 172 centis pasival is, és mindkettő pont ugyanúgy tetszett.
2016. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Kérdés, mi a férfiként tekintés. Most az, hogy ki jön be nekik? (mert van, aki erre használja) Arról nem tehetnek, hogy nekik a magasabbak jönnek be,m főleg ha nem egy pici lányról, nőről beszélünk.


Ha csak szimpla, csajozástól-pasizástól mentes értelemben beszálünk, akkor én mindenkit férfinak tekintek, aki úgy viselkedik, mint egy férfi.

2016. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Eddig mindkét párom alacsonyabb volt nálam. Engem nem zavart, de őket egy idő után eléggé.

A mostani is ugyanannyi cm, de gondolkodom rajta, hogy szakítok. Nem akarok x időt elpazarolni az életemből, hogy aztán ismét "túl magas" legyek.


Én mindaddig férfiként tekintettem rájuk, míg nem kezdtek - rinyálni, hogy alacsonyak, és gáz

- magas vagyok hozzájuk képest, és gáz


El tudod képzelni, milyen remek hatással voltak ezek a mondatok (ne vegyél fel bakancsot - télen -, magassarkút ugye nem fogsz hordani, jaj, bár alacsonyabb lennél 5centivel...) rám?! Egy idő után egy esetleg zsiráfnak éreztem magam tőlük...

Ennyit erről.

2016. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
*esetlen
2016. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!