Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buta voltam, hogy ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta voltam, hogy ezért szakitottam?

Figyelt kérdés
Pasim elhanyagolva érezte magát, mondta. Én ugyanigy éreztem magam, szintén mondtam. Oda került a dolog, hogy direkt irt kommenteket más lányok kihivó képei alá, facen. Megmondtam hogy ez nagyon rosszul esett. Megmondta hogy azért csinálta mert elhanyagoltam. Én ezért hanyagololm őt most.
2016. aug. 28. 19:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Igazából csak annyira rosszul esett, hogy nem tudtam már vele normálisan beszélni sem.
2016. aug. 28. 19:14
 2/12 anonim válasza:
17-18évesek vagytok?
2016. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A korod fontos volna.


Nem vagy meg erett egy komoly kapcsolatra. A kommunkacio nagyon fontos. Miert erezte o, hogy elhanyagoltad es te miert erezted elhanyagoltnak magad?


Adnod is kell, hogy kapj.

2016. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Neki kellett a több együtt töltött idő, és a több fizikai kontaktus. Ami lehetetlen, mivel kevesebb időm van mindenre amióta dolgozni kezdtem. Nekem az hiányzott, hogy egy kicsit jobban támogasson, és ne nyafogjon azért mert nem csak vele tudok foglalkozni..
2016. aug. 28. 19:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát... Szerintem ha ilyen hülyeségért szakítottatok, akkor nem is szerettétek egymást igazán.
2016. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten nagyon buták voltatok. A bosszú kicsinyes dolog és nem vezet sehova sem. Egy problémát csak úgy lehet megoldani, ha megbeszélitek. Az, hogy ilyeneket csináltok csak azt eredményezi, hogy megharagudtok egymásra. Az ilyen dolog nem egyszerű, hisz ha mindketten elhanyagolva érzitek magatokat dacból, büszkeségből előfordulhatnak olyan helyzetek, hogy azt várjátok, hogy a másik tegyen ebben lépést, de ha egyikőtök sem csinál semmit a probléma nem lesz megoldva. Egy kapcsolatért igen is tenni kell és nem lehet várni, hogy majd valahogy magától minden jó lesz és megoldódnak a gondok.
2016. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Meglehet, nem nekem való a kapcsolat. Túl sok szresszel jár. Nekem. Ezt ne vegye senki magára, én tudom hogy vannak jól működő kapcsolatok. De most ez nem nekem való, talán egyszer majd.
2016. aug. 28. 19:52
 8/12 anonim ***** válasza:
7%

Azert ne add fel!


A nemzetnek szuksege van a mehedre! hehe


Mindenki alkalmas kapcsolatra, aki raszanja az idot es energiat. A trukk az, hogy azzal csinald aki viszonozza.

2016. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad a kérdésedet bogaram !! :D

Egy ilyen miatt, ... (ha?) szeretitek egymást nem szabad szakítani..!

2016. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt butaság. Gyerekes a pasid... kár lett volna tovább rabolni egymás idejét.
2016. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!