Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró lenne ha a párotok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró lenne ha a párotok nem nagyon inna alkoholt az elszenvedett sérelmei miatt pedig, soha nem akarna részeg lenni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 20. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Ez nagyon nagy pozitívum lenne a részéről, mivel én sem iszok. :)
2016. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez így? Milyen sérelmet gyógyít a részegség? Közúti balesetet?
2016. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bár én néha iszok, de egyáltalán nem zavarna, örülnék neki.
2016. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem. Én is így vagyok, szóval megérteném, és örülnék neki, hogy nem iszik egyikünk se.
2016. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna, én az alkohollal úgy vagyok, mint a csokoládéval, inkább a minőségre megyek rá, mint a mennyiségre, ha úgy van persze bármennyit meg tudok inni, de remekül megvagyok nélküle is. Számomra csak egy élvezete cikk, ami alkalomadtán jólesik, ha valakinek nem esik jól, arra nem kell ráerőltetni.
2016. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ja wol, ja wol, ich liebe alkohol....


De egyáltalán nem zavarna, én se vagyok rszeg túl gyakran, inni se szoktam általában, szóval pozitív lennne.

2016. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem, sőt pozitívum. Én se akarok soha részeg lenni és nem is voltam eddig soha. Alkohol ivással nincs gondom mértékben és néha jó koccintani egyet, de nem erőltetném rá ha nem akarja. Amíg nekem nem tiltja meg hogy alkalmakkor igyak pár kortyot addig rendben van minden.
2016. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de nem is pozitívum. Annyi, hogy ha én be akarok néha rúgni, akkor ne hőbörögjön miatta. Amúgy én sem szoktam inni, max havonta egy sört. De évente egy-két lerészegedés becsúszhat.
2016. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Zavarna. Egy igazi férfi bírja az alkoholt! L/19
2016. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Minden vágyam egy (többek között) ilyen férfi. :D Én sosem iszom, bár ehhez nem volt szükségem semmiféle sérelemre.
2016. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!