Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennetek is van olyan érzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek is van olyan érzés, hogy a világon valahol létezik valaki, akihez tartoztok, akihez vonzódtok és akit előbb-utóbb meg fogtok találni?

Figyelt kérdés

Bennem élénken és meghatározóan van egy ilyen érzet, gyakran álmomban is megjelenik egy-egy férfi (különböző testben), akik mind ugyanazt az egy embert képviselik. Nem egy idealizált képről van szó, hanem inkább egy létezőnek vélt lélekről, ami elég spirituálisan hangzik, de így kifejezhető:D

Mi erről a véleményetek?



2016. aug. 28. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Én is szoktam időnként egy nővel álmodni, akit még nem hiszem, hogy láttam, de fel-felbukkan az álmaimban. Na, azokon a napokon igazán felvidultan ébredek, szóval lehet benne valami, hogy ő lenne az én másik felem.
2016. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is van ilyen, de szerintem ez csak abrandozas egy szemelyrol akit magad melle szeretnel. Amolyan ideal aki mindenben megfelel a hibaival egyutt. Mind ot keressuk, csak vagy nem talaljuk, vagy elmegyunk mellette.
2016. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Én már megtaláltam, a kérdés, hogy én jó vagyok-e neki.
2016. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Már megtaláltam. :-) Csak egyelőre nem az a sorsunk, hogy egy párt alkossunk. Mindennek megvan a maga ideje, és a mi életünkben most másnak van ideje. Viszont én így is boldog vagyok, mert ez az érzés semmi máshoz nem hasonlítható.
2016. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Bennem sajnos csak az az érzés van, hogy reménytelen számomra a párkapcsolat, mert alkalmatlan vagyok rá, több szempontból is.


De ha téged megnyugtat az, hogy elképzeled azt, hogy van valaki akihez tartozol, akkor nincs ezzel semmi gond. :)

2016. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Én azt mondom, minden lehetséges. Én mondjuk úgy érzem, hogy elveszett lélek vagyok, aki örök magányra van kárhoztatva itt a földön, soha nem fogok lelni egy hozzám hasonlót se, mert nem is létezik, vagy mert ez a sorsom, vagy a büntetésem. Nem illek bele ebbe a világba, valahogy senkinek nem vagyok jó, és nekem se jó senki.


25f

2016. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem Ennyire összetetten, kombinálva, és konkrétizálva ugyan, de van.. hogy jön egy érzés.. hogy valakihez tartozom - Ő pedig hozzám! Várjuk egymást, és félek, hogy " másé" lesz.. de közben meg, nem vagyok alkalmas egy kapcsolatra.

Nagyon feltud kavarni. Sokszor álmodom is ezzel kapcsolatosan..

De semmit nem tudok kezdeni vele.. Szó szerint! :D Sem megmagyarázni! Sem megoldani! Semmit. Néha érzem és Ennyi..!!

2016. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Bolondságnak fog hangzani, de ő az "animus"-od. Nekem is megvan ez, csak nőalakban. Nem tudom személyhez kötni egyszerre minden nő akit ismerek és kedveltem/szerettem/tetszett és még így is van benne valami titokzatos nőiesség amit nem tudok hová tenni - azt hiszem valamilyen szinten bele vagyok zúgva. Imádok álmodni.


De remélem találkozom majd az életben is valakivel aki ennyire nagy hatással van rám. Jó lenne.

2016. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Soha nem volt ilyen érzésem, nem is kerestem. Ennek ellenére szó szerint belebotlottam.
2016. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát én 5 évvel ezelőtt láttam meg azt a lányt akit azóta se tudtam elfelejteni, hozzá teszem nem is akartam és nem is akarom, bár tisztában vagyok vele, hogy semmi esélye hogy együtt legyünk, ennek ellenére reménykedni fogok az utolsó pillanatig. Sose találkoztam hozzá fogható nővel, külsőre és belsőre is 100%-ban az ideálom. Még ma is magával ragad az érzés ha felelevenítem ahogy először összetévedt a tekintetünk. Életemben nem láttam még olyan szép arcot.

Bár borzasztó a tudat hogy nagy eséllyel soha nem lesz az enyém, mégis életem legjobb pillanata volt amikor megismertem.

2016. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!