Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A problémás család gond lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A problémás család gond lehet?

Figyelt kérdés
Páromnak 4 fiútesója van, közülük többnek is volt rendőrségi ügye. A középső tesója elég problémás, nem dolgozik, párom állítása szerint lop, csal, hazudik. A szülei elváltak, mert az apja alkoholista, kur.vázott, el is árverezték a házukat. Az anyjuk nem dolgozik, lenyúlja a gyerekei pénzét, abból él, elkölti mindenfélére, sakkban tartja a srácokat. Többek elmondása szerint nehéz eset, nem igazán szereti az embereket, nem könnyű kijönni vele, főleg a fiai körül legyeskedő lányoknak. Engem sem ismer, de már kérdezősködött rólam, kifogásolja azt, hogy nem egy városban élünk, leskelődött már utánam, és közös ismerősöktől érdeklődik mindenféle után (bonyolult, régen, előttük mi laktunk abban a lakásban, ahol ők most, régi szomszédoktól, a családunk barátaitól szedi az infókat.) Párom nem tervezi, hogy elvigyen hozzájuk és bemutasson bárkinek is, szerinte így a jó. (Csak az ikertesóját ismerem, ő egész jófej). Szerintetek idővel árnyékot vethetnek ezek a dolgok a kapcsolatunkra?
2016. aug. 29. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonlo parom. Ott is sok testver, ket batynak birosagi es rendorsegi ugyei (lopas stb.), anyuci meg csak szulte az ujabb babucikat, mig a legujabb pasijaval egyfolytaban ordibalt. Gondot viselni szulokent egyikre sem tudott. Exbaratom penzet folyton lopkodtak, kutattak a szobajaban es tarsai.

Ne haragudj hogy ezt mondom de normalis ember nem sokaig fog tudni meg maradni a tiedhez hasonlo helyzetben, ha te egy kicsit is jobb szinvonalrol szarmazol. Egy ido utan en pl. nem tudtam elviselni azt a szellemi sotetseget ami ott uralkodott. Ugy ereztem hogy a sajat csaladomat egetem le azzal hogy ilyen emberekkel barmilyen kapcsolatot is teremtek, szoval reszemrol gyorsan lezartam. Exbaratom meg nagyjabol ki tudott onnan maszni azota, de a rossz nevelesnek koszonheto dolgokat soha nem fogja tudni levetkozni.

2016. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!