Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érthető, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érthető, hogy miért nem kell mégsem nekem a srác?

Figyelt kérdés

Egy több éves kapcsolatom ment tönkre nemrég.

A szakítás előtt egy héttel megismerkedtem egy sráccal, akit iszonyatosan megkedveltem. Vicces, aranyos stb. Szóval bejött nekem, az a lényeg. De SEMMI sem történt köztünk. Tudta, hogy van barátom (látta gondolom fb-n).

Tök sokat beszélgettünk, megkérdezte h miért vagyok letört, elmeséltem neki, hogy valószínüleg szakítani fogok. Korrekt volt ezügyben, nem akart mindenáron rábeszélni a szakításra, de azért rendesen flörtölt velem.

Ugye a megismerkedésünk után egy héttel szakítottam a (mostmár ex)párommal. Érthető módon eléggé ki voltam bukva, rossz kedvem volt, stb.

Mondta a srác, hogy találkozzunk, hátha jobb kedvem lesz. Mivel elkezdett zuhogni az eső, ezért felhívott magához, mondtam neki oké. Fent beszélgettünk, elmondta hogy bejövök neki. Mondtam neki, hogy én is kevelem őt, DE most rögtön nem akarok beleugrani semmilyen kapcsolatba, senkvel sem akarok semmit, csak jólérezni magam és amúgysem ismerem még rendesen, előbb meg kéne ismerkednünk. Mondta, hogy oké.

Utalgattam olyanokra nyilván, hogy vonzódom hozzá, de leszögeztem, hogy NEM AKAROK KAPCSOLATOT.


Erre...

Két nap múlva áthív megint magához, mert miért ne. Mondom, rendben. átmegyek, erre virágot vett nekem, írt egy SZERELMES VERSET és vacsorát főzött, mellé pedig gyertyát tett az asztalra.

Eléggé kiakadtam. Alapjáraton biztos elolvadtam volna, de konkrétan telibesz*rta azt, hogy mennyire nem vagyok renben érzelmileg és mennyire nem akarok most kapcsolatot...


Utána pedig neki állt feljebb, hogy milyen szemetek a nők.



2016. aug. 29. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Korrekt voltál,ő meg pin.hiányos.... kb ennyi a válasz
2016. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, én megértem, miért nem vágysz kapcsolatra jelen pillanatban és teljesen jó, hogy így állsz hozzá. De értsd meg a srácot is, hogy azt igyekezett elkerülni, higy "betedd" a barátzónába... Hozzáteszem kicsit ügyetlenül, a gyertya meg a virág az már túlzás, a kaja még oké, de én biztos nem mondtam volna, hogy kimondottan neked főztem, hanem "ez van itthon, kérsz belőle?" jellegű lett volna, ha már vacsorázni akarok veled. De ennél tovább nem mennék.


Nem akart ám ő rosszat és tudod ezt te is, de itt most a te élethelyzeted felülír mindent és előrébbvaló mindennél. Jogosan akadtál ki, ha van esze a srácnak, idővel ráeszmél ő is, hogy kicsit túltolta.


Beszéljétek meg normálisan, mondd el, hogy értékeled a közeledését, de le kell zárnod magadban a dolgokat, ehhez idő kell. Mindkettőtök részéről van egyfajta sértettség, mindkettő jogos, de a tiéd most nagyobb jelentőségű.


Ha értelmes a srác, elfogadja a dolgot, beéri azzal, hogy minden oké és csak várnia kell. Ha nem, akkor legalább hamar kiderült.

2016. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Nos nem értem mindek foglalkoztál a fiúval és mentél át hozzá ha abszolút semmit nem akarsz tőle, nem értem miért csodálkozol, hogy félreértette.

Gondolom azt hitte húzod az agyát hogy nem akarsz kapcsolatot, de azért mégis feljárkáltál hozzá ő meg élt a lehetőséggel és bepróbálkozott mad értetlenül állt előtted...

2016. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Te is hibás vagy minek mentél fel a lakására? Annyira nem ismerted 1 hét után, akár meg is erőszakolhatott volna.
2016. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csak dugni akart, és ebbe a kedves csomagolásba bugyolálta be. Kár volt emiatt összeveszni vele. 24/N
2016. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy szexelni akart volna-e, mert azt is közölte velem, hogy ő még szűz. (21 éves, én 20)


Beszélgetni mentem fel hozzá (ebben is állapodtunk meg előzőleg fb-n!), de igazából így utólag belátom, nem kelltt volna. Ebben nektek is igazatok van.

2016. aug. 29. 23:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Negogy már magadat hibáztassad...barátkozni nem lehet? Minek kell mindenbe többet látni,mint ami.
2016. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne rágd magad, így alakult. Fogd fel lazán a dolgot, egyikőtök sem csinált semmi rosszat, csak rossz az időzítés, ennyi. Az, hogy szűz a srác, kicsit jobban megvilágítja a dolgokat, tapasztalatlan. Még nem jött rá, hogy a kevesebb néha több.
2016. aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Na, nemsokára jön a srác, hogy 21 éves szüzen hiába főz, csinál gyertyafényes vacsorát, még akkor sem kell senkinek sem ha már előtte láthatólag szimpatikusnak tüntek egymásnak.... röhej.... és mindketten sérülnek... kész... senki sem fogja fel a tettei következményét... aztán ez lesz az a srác aki a következő lányt inkább leitatja egy koncerten és egy alkalom után kidobja.. ( isten ments) ... aztán az a lány fog jönni majd ide rinyálni hogy milyenek a mai pasik, pedig olyan aranyosnak tünt elsőre.... és igy tovább... amig világ a világ...
2016. aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hagy a francba!

Legalább kiderült, hogy abszolút nem az a rendes, jó fej srác, csak egy frusztrált kiskölyök, aki ott tart, hogy minden nő szemét, aki nem ugrik egy szál virág után a farkára.

Lehet, nem is akart kapcsolatot, csak gondolta, ha már egyszer felmész hozzá... esetleg a szüzességétől megfoszthatnád legalább.

Vagy csak simán tojt bele, hogy te mit mondtál, ő csak annyit fogott fel belőle, hogy bejön neked, és nem küldted el egyből a fenébe, fel is mentél hozzá, akkor hurrá, lesz valami.

Nem érdemes miatta őrlődni, semmi rosszat nem csináltál, az hogy ő hisztizik, az ő problémája.

2016. aug. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!