Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érthető, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érthető, hogy miért nem kell mégsem nekem a srác?

Figyelt kérdés

Egy több éves kapcsolatom ment tönkre nemrég.

A szakítás előtt egy héttel megismerkedtem egy sráccal, akit iszonyatosan megkedveltem. Vicces, aranyos stb. Szóval bejött nekem, az a lényeg. De SEMMI sem történt köztünk. Tudta, hogy van barátom (látta gondolom fb-n).

Tök sokat beszélgettünk, megkérdezte h miért vagyok letört, elmeséltem neki, hogy valószínüleg szakítani fogok. Korrekt volt ezügyben, nem akart mindenáron rábeszélni a szakításra, de azért rendesen flörtölt velem.

Ugye a megismerkedésünk után egy héttel szakítottam a (mostmár ex)párommal. Érthető módon eléggé ki voltam bukva, rossz kedvem volt, stb.

Mondta a srác, hogy találkozzunk, hátha jobb kedvem lesz. Mivel elkezdett zuhogni az eső, ezért felhívott magához, mondtam neki oké. Fent beszélgettünk, elmondta hogy bejövök neki. Mondtam neki, hogy én is kevelem őt, DE most rögtön nem akarok beleugrani semmilyen kapcsolatba, senkvel sem akarok semmit, csak jólérezni magam és amúgysem ismerem még rendesen, előbb meg kéne ismerkednünk. Mondta, hogy oké.

Utalgattam olyanokra nyilván, hogy vonzódom hozzá, de leszögeztem, hogy NEM AKAROK KAPCSOLATOT.


Erre...

Két nap múlva áthív megint magához, mert miért ne. Mondom, rendben. átmegyek, erre virágot vett nekem, írt egy SZERELMES VERSET és vacsorát főzött, mellé pedig gyertyát tett az asztalra.

Eléggé kiakadtam. Alapjáraton biztos elolvadtam volna, de konkrétan telibesz*rta azt, hogy mennyire nem vagyok renben érzelmileg és mennyire nem akarok most kapcsolatot...


Utána pedig neki állt feljebb, hogy milyen szemetek a nők.



2016. aug. 29. 22:50
1 2
 11/11 fru_ ***** válasza:

Én sem látom, mi hibát követtél volna el.


"nem akarok beleugrani semmilyen kapcsolatba, senkvel sem akarok semmit, csak jólérezni magam és amúgysem ismerem még rendesen, előbb meg kéne ismerkednünk. Mondta, hogy oké."


- de egy percig se vette komolyan. Hát így járt.

2016. szept. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!