Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ijesztő lehet ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ijesztő lehet ha egy srác eláraszt a szeretetével egy friss párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy normális, valóban szerelmes lánynak ez imponáló.
2016. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A mérték nem mindegy.

Lehet rosszul szeretni vagy túl szeretni.

Figyelni kell a másik reakcióját is, nem elég az hogy mi szeretünk.

És ez nem azt jelenti egyáltalán, hogy a másik nem vevő rá, de azt figyeltem meg, hogy általában az emberek nem azonos hőfokon égnek, és mindenkinek kicsit más az igénye figyelem és szeretgetés címszó alatt.

2016. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az csak akkor ijesztő, ha a nő/lány nem szereti legalább annyira a srácot mint az a srác őt....
2016. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos, a mostani párom így viselkedett és én imádtam :) Most másképp fejezi ki a szeretetét, nem olyan látványosan, de pl most mindketten lelki válságban vagyunk, és úgy áll ki mellettem, mint eddig senki a családomat beleértve is.
2016. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, még annyit, hogy (ezúttal) ő volt a szerelmes, én még nem, csak kedveltem az elején, és bizony nyomott a latba hogy hogy viselkedik:)
2016. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ijesztő, volt már, hogy emiatt szakítottam is. Nem szeretem ennyire készen kapni a dolgokat, a lassabb tempó híve vagyok érzelmi téren.
2016. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon egyetértek a #2-essel. Van az a pont, amikor érzem, hogy túlzásba viszi a srác, és nem azért csinál cuki dolgokat, hogy nekem örömet szerezzen, hanem hogy magának. Meg van amikor még nem ismer annyira, hogy ennyire szeressen - ilyenkor pontosan lehet tudni, hogy nem belém szeretett, hanem a szerelembe, meg persze a rólam alkaotott idealizált képbe. Ezért ijesztő a túlzásbavitt szeretet.
2016. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én lehet, ezért fogok szakítani, mert SOK!


Az állandó veled lennék, szeretlek, költözzünk össze, már alig várom - holott három hónapja ismerjük egymást. Meg a szexuális utalgatások mindenre! Egyszerűen kezdek falra mászni tőle, és idegesít.


Az a baj, hogy ez már nem az "aranyosan romantikus", hanem a "taszítóan nyálas" kategória, ami cseppet sem imponál.

Ha már alig tudsz róla értelmes témákról beszélgetni, vagy egy fontos, komoly dolog kellős közepén benyögi, hogy "olyan jó lenne veled ébredni", az egy wtf?


Pedig a srác normális is lehetne, de így... kiábrándító.

2016. aug. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En volt, hogy ezert szakitottam egy baratommal. Egyszeruen megfojtott. Volt, hogy nem tudtunk mindennap talalkpzno, de akkor minimum napi 10x felhivott. Hogy mit ettem? Mennyit gondolok ra? Milyen joghurtot vettem a boltba? Majdhogybem azt is milyen volt a wc-n...


En nem vagyok az a nagy szeretlekes fajta. Kevesszer mondom, de nem.jelenti azt, hogy nem erzem. Na o ezen teljesen ki volt akadva, es mindig kerdezgette, hogy mit csinal rosszul.


Mas volt teljesen a szemelyesegunk. Nrkem szuksegem lett volna tarsasagi eletre, elmenni szorakozni, de o csak otthon akart maradni es osszebujni minden aldott este. A barataimra is mindig feltekenykedett, nem akart elengedni egy kavera az ellenkezo nemu baratommal. (itt telt be a pohar, mert felnott no vagyok nincs szuksegem engedejre).


Minden vegtagomat becezgette, hasika, pofika stb. Kertem, hogy hagyja abba de egyszeruen mintha a falnak beszeltwm volna.


Sohasem volt egy epkezlab otlete, semmit sem lehetett vele megbeszelni. Az osszes randitervet ramhagyta, mert allitasa szerint neki mindegy csak az szamit, hogy boldog legyek. Velemenye sem volt sohasem.


Amikor egy tovabbkepzesi lehetoseg adodott, egyszeruen depresszioba esett, hogy igy is keveset latjuk egymast, es nem kellene tanulassal vesztegetnem az idom.


Egyszeruen ugy ereztem fuldokolok mellette, igy meg kapcsolatnak nincs ertelme.


26N

2016. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!