Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szerelmes voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szerelmes voltam, vagy csak szánalmas? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ezt a sztorit soha nem mondtam el senkinek, még anyunak sem. 11 éves lány voltam és nagyon, szerelmes voltam egy fiúba és nagyon bejött. De ő arra sem méltatott, hogy köszönjön:( A fiú megszokásból köpködött mikor haza felé ment, nem tudom de valami akkor eszembe jutott. Előttem ment és mikor jó messze volt a köpésétől, akkor lehajoltam. És az újammal felvettem a köpést, végig kentem a számon utána lenyaltam. Szószerint fölnyaltam a betonról a köpést...
2010. ápr. 21. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez most igaz? Pfujjjj undorító!
2010. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Váááh... >.<

Nem tudom, ez mennyi ideje történt?

Amúgy biztos valami pillanatnyi elmezavar lehetett. Hallod, szerintem mihamarabb felejtsd el, hogy ezt tetted, és ha lehet, ne is meséld el nagyon senkinek. A nyála biztos tiszta baci lehetett, főleg hogy a földről vetted fel. Valószínűleg beleestél valamennyire a fiúba, de nem hiszem, hogy ez lenne a szerelem jele.


Na, mondom, felejtsd el inkább, hogy ezt csináltad.:)

2010. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát szánalmas... meg gusztustalan... meg a fiú is...
2010. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát inkább szánalmas voltál, mint szerelmes

amúgy kamu a kérdés

2010. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyik se, inkább kíváncsi. :D, de amúgy tényleg krvára undorító.
2010. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. A szerelem nagyon öszetett dolog,és szerintem ezt egy 11 éves kislány nem tudja átélni.
2010. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
pfuj basszus, de kár volt ezt a kérdést is elolvasnom...:S
2010. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 14:17:

Dehogyisnem, csak ahogy öregszünk túl bonyolítunk mindent. :P

2010. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sorold a régi hülyeségeid közé. Fúj, de undorító, de csókolózás közben egymás szájában nyalakodni nem? Egymás nemiszervét nyalni/szopni nem? Szóval nem egy tragikus, valószinüleg tényleg nagyon szerelmes voltál, és olyan erősen, ami 11 éves korban meglepő. Most mennyi idős vagy?
2010. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
16
2010. ápr. 22. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!