Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak számotokra milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak számotokra milyen a csúnya, átlagos, szép nő?

Figyelt kérdés
Képeket is illeszthettek vagy sztárokat is írhattok kategorizálásképpen.
2016. aug. 30. 19:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Látjátok, ez a szép az egészben. Aki valakinek csúnya, az a másiknak gyönyörű:))
2016. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem azért de az általatok szépnek ítélt nők is átlagosak.
2016. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Valakinek ez csúnya, számomra szép.

2016. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Vicc, hogy a szép nőknek írt (csúnya nők)fel vannak pontozva, míg a szépnek írt (szép nők) le. :D


Nyilván az irigy nők pontozgatják le a szép nőket.

2016. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván..
2016. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor igazolódik be, hogy a szépség relatív dolog, és mindenkinek mást jelent a szép és a csúnya.

Ezt elkell fogadni, nem szerethetjük ugyanazt a parfümöt, ételt, hajszínt, nőt, férfit különbözőek az izlésünk.


Elég butaság azon vitatkozni ki a szép szerintünk és ki nem...

2016. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem,


Csúnya:

[link]

[link]

[link]


Átlagos:

[link]

[link]

[link]


Szép:

[link]

[link]

[link]

2016. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én csak olyanokat linkelek, akik szerintem nagyon szépek, vagyis gyönyörű, átlagon felüli arcuk van:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor igazolódik be, hogy a szépség relatív dolog, és mindenkinek mást jelent a szép és a csúnya. "


Így van. :)


Bár őszintén szólva, én egyben próbáltam objektív is lenni. Soha nem is értettem, hogy Natalie Dormert miért próbálják meg szép nőnként eladni a szerepeiben. Nekem a Trónok harcában is nehéz volt megszoknom a jelenlétét, mert ugyebár ott is szépséges hercegnőnek van beállítva, holott szerintem még sok-sok jóindulattal sem nevezhető szépnek, bár azt azért megértem, hogy egyeseknek bejön a "különleges" arca miatt, már csak azért is, mert tényleg mindenkinek mást jelent a szép. Így belegondolva lehet, hogy most egyfajta "strange beauty"-korszakot élünk szépségeszmény terén. Klasszikus szépségnek viszont, mint már írtam, egyáltalán nem nevezném Dormert. Számomra meg egészen taszító.

Rumer Willis tökéletes átlagos. Nem szép, túlságosan is hasonlít az apjához. De úgy vélem az anyjától is örökölt egyfajta érzékiséget, ezért aztán nem is dobnám ki az ágyamból.

A széphez meg Adele Haenel-t írtam, aki kifejezetten eszményi volt a Vízililiomok című filmben.

És arra ügyeltem is, hogy nagyjából egykorúak legyenek.


A 17-es kategorizálása azért is véleményes, mert nem egykorúk a színésznők. A CSI:Miami-s Emily procter lassan 50 éves lesz, míg Margot Robbie csak 26!

És nem akarok ízlés témában vitatkozni, de a 17-es válaszoló képein mind jó nők szerepelnek, és persze arról lehet vitatkozni, hogy egy embernek tetszenek-e vagy sem, de így nincsenek jól elhatárolva a kategóriák. Lawrence-t, mint színésznőt utálom, a külsejéért sem vagyok úgy oda, de nem csúnya nő, az arcában nincsenek olyan "hibák", amik miatt csúnyának lehetne nevezni. Anna Camp már más tészta, neki túl hosszúkás arca van, a szeme és a szája közötti távolság hatalmas, az ő le minősítését megértem, pedig nekem nagyon tetszik az a nő, mert úgy érzem, hogy az előbb említett "furcsaságok" nem rondítják el, sőt inkább különleges szépséggé teszik.

No, de mindegy. :)

2016. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!