Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, hogy így vagyunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy így vagyunk? 22l

Figyelt kérdés

Na tehát. Van egy barátfélém, akivel nagyon vonzódunk egymáshoz. Talán több is ez, mert sok nagyon bensőséges, bizalmas dolgot megosztott már velem, amit mással nem tud, állítása szerint. Mivel van barátnője, fogalmazzunk úgy, hogy kínlódunk. Tudom, hogy nem lehet semmi, ő is, de közben mind a ketten tudjuk, hogy szeretnénk. Mikor egy légtérbe kerülünk, látom abból, ahogy rám néz, hogy vágyakozik. Engem is összezavar. Van, hogy rendesen a munkámat sem tudom végezni, pedig igyekszem mindig precíz lenni. Mostanában nem esett szó semmi olyanról köztünk, hallgatunk, de a pillantásai, ahogy bámul, beszélnek helyette.


Tudom, felejtsem el... Ooh, hogy én hányszor próbáltam. Mondjuk attól, hogy ezt érezzük, vágyunk egymásra, még semmi rosszat nem teszünk, max. kínozzuk magunkat, hogy 'jó lenne, DE...!'


Soha az életbe nem múlik el ez? Mással nem vagyok így, illetve ő sem. Nem kommunikál nőneműekkel, nem érdeklik más csajok, a barátnője amúgy sem engedné, hogy lányokkal barátkozzon. Azt se tudja, hogy velem jóban van jelenleg.


Szerintetek ez sokáig így lesz még? Mert ez kb. olyan, mintha a falat kaparnánk... Fura helyzet. Nem volt még ilyenben részem, hogy valaki a puszta jelenlétével kikészítsen. De ez nagyon is kölcsönös, ő még jobban odavan.


Vagy ez normális? Hogy így vagyunk 3 éve lassan?


2016. aug. 30. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nem normális dolog, pláne az ő részéről, hogy barátnője van. Miért nem szakít vele, ha te feléd nagyobb az érdeklődése? Az írásaid alapján nekem ez jött le.

2016. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam így egy ismerőssel, évekig, tovább is, mint te.

Nálunk annyi lett az eredménye, hogy arra legalább rájött, hogy nem jó a kapcsolata a barátnőjével, váltani kell.

Szakítottak. Aztán összejött egy másik csajjal. (Tőlem megijedt, hogy bukta lesz a barátságnak, vagy nem is tudom. Ő sem tudta megmagyarázni azóta sem.)

Újabb félév szenvedés kellett ahhoz, hogy rájöjjön, hülye volt. Azóta együtt vagyunk. :)


(Oké, ez a gyakorlatban nem ment ilyen egyszerűen, balhék, sírás, bizalomvesztés, deakkorishiányzol, legyen csak barátság, csak nem elég... :D Egy részét már te is ismered, csak most nagyon dióhéjban fogalmaztam.)


Nem vagyok a híve annak, hogy meglévő kapcsolatba rondítsunk, de azt gondolom, hogyha valami évek óta ilyen formán tart, az nem véletlen.

Nekünk legalábbis szerencsénk volt.

Ettől még nem mondom, hogy normális, de nyilván nem szándékosan alakítottátok így. :)

2016. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 Nem tudom. Az az igazság, hogy én nem szoktam annyira belemászni ebbe, mert nem túl kellemes téma, illetve alapjáraton se csevegek ilyesmiről senkivel. Kicsit én is zárkózott vagyok, ez ennek köszönhető. Tudom, miket hiányol, mert az magától bevallotta. Nem intim dolgokról van szó. Mikor felvetettem a szakítást, hogy nem e gondolt ilyen lehetőségre, megijedt, nem akart válaszolni. Mivel elzárkózott, gondolom, hogy eszébe jutott, hisz különben egyszerűen annyit válaszolt volna, hogy: "Dehogy!"
2016. aug. 30. 22:50
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 Sosem rondítanék bele! Szépen sodródunk az árral. Az ember nem szívesen és nem is direkt kínlódik ilyen szinten.


Örülök, hogy nálatok jó vége lett. Remélem együtt maradtok. :)


Én e téren nem merek ábrándozni, hisz nagy az esély egy jókora pofonra. Azt sem tudom, hogy egy ilyen kényes témát hogyan lehet megbeszélni?! Mert eddig vagy csak elbeszéltünk egymás mellett, vagy félreértettük egymást, esetleg azon filóztunk, mi járhat a másik fejében?!

2016. aug. 30. 22:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot. Másképp soha nem múlik el a kísértés. Mivel neki hamarabb el fog pattanni a cérna, neked kell kordában tartanod és megoldanod a szitut. Gondolom vágod, ha lekúrattatod magad vele, az életben viszzakapod majd ezt más formában. Mivel a természet egyensúlyra törekszik.
2016. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Leforditom: megdugna, de meg annyira se erdekled mint ember, hogy egy patronert erofesziteseket tegyen. Szoval ilyen odavan erted dolgokat ne nagyon kepzelj bele, mert csak magadat altatod vele. Ha annyira oda lenne nem lenne masnak a parja evek ota, mert egyszeruen nem birna.
2016. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem te a saját érzéseidet vetíted ki a pasira. Az egy dolog, hogy te mit érzel, de azt nem tudod, hogy ő mit érez pontosan. Azt se tudod belőle 3 év alatt kiszerenádozni, hogy miért nem szakít.


Elmondom neked: azért nem, mert szereti a barátnőjét, és nincs olyan egetverő gond, mint ahogy előadja magát neked. De ez az egyik oka annak, hogy a te érdeklődésed fennmarad iránta, ami legyezgeti a hiúságát.


Bejössz neki, ha biztos lenne benne, hogy nem bukik meg, már rég ágybavitt volna, de nem teszi. Ugyanis nem akarja kockáztatni egy futó kalandért a mostani kapcsolatát, ami fontos neki!!!


Hidd el, ha munkahelyet váltanál, ő gyorsan kiheverné, hogy többé nem láthat, amíg te még hónapokkal később is álmatlanul forgolódnál az ágyadban, mert hiányzik.

Neked ő sokkal többet jelent, mit te neki.


Amíg adjátok egymás alá a lovat, és flörtölgettek, addig ez nem is fog elmúlni.

Egyébként kb. örökké így fog maradni a dolog, mert ha három év alatt nem dobta a csaját, biztos lehetsz benne, hogy nincs otthon semmi probléma, csak megy a vetítés.

Gondolj bele, három éve várod, hogy mi lesz köztetek, más pasira rá se nézel. Kb. eldobod a fiatalságodat egy hiú ábránd miatt, mert ha lenne egy kis eszed, már rég kerestél volna olyat, aki elérhető számodra, és nem csak vágyakozhatsz utána hiába.

A kettőtök barátsága megmaradna, elvégre mi változott? Semmi. Eddig se lehetett köztetek semmi, meg ezután sem lehet.


Ha azt akarod, hogy elmúljon, keress olyan pasit, aki a tiéd lesz, és megadja mindazt, amit így soha az életben nem fogsz megkapni.

2016. aug. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na most! Nem azért nem történt soha semmi, mert ő nem akarta. Ez elég hosszú, bonyolult lett volna vázolni. Én rá nem várokz folyamatosan vannak férfiak az életemben (ismerkedés, randik), de ettől még ahogy tetszik nekem egyik, másik, ő is. Nem lett rondább.


Én soha nem nyúltam felé, pedig sok lehetőségem lett volna rá. A srác gyáva, de azért voltak szép próbálkozásai, amiket hárítottam is. Mert logikus, hogy nem a két szép szememért akart velem kettesben a csaja háta mögött találkozgatni. Ha a lány tudna mindent...


Aa, hogy dolgokról nem beszéltünk, az azért van, mert nem mentem bele. Nem érdekel a párkapcsolata, minek csevegjek vele erről, nem az én dolgom/gondom.


Igen, talán szereti, bár ha engem így szeretne valaki, hogy szinte pár hónap után ezt csinálja... Érdekes szerelem!


Szóval gondolom senki sem hiszi azt, hogy ha akartam volna, pontosabban engedtem volna (mert rám mozdult nem egyszer), nem lehetett volna semmi

Ha engedek neki, lehet már rég velem lenne. Csak nekem így nem kell. Meg amúgy sem vagyok ilyen típusú lány.

2016. aug. 31. 06:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol 3 ÉVE azzal a GYÁVA sráccal?!?!?!


Nekem is volt hasonló egy lánnyal. Egy évig szenvedtünk, csak barátkoztunk, mígnem egyszer elcsattant egy csók, mikor egyedül lett. Szakítottam miatta. Aztán csak szórakozott velem...

2016. aug. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!