Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok "cikinek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok "cikinek" ha a kiszemelt vagy a párotok szeret turkálóból (Pl, Háda ) vagy netes cserélgetős csoportokból bezerezni, elcserélni a ruháit?

Figyelt kérdés
Mindkét nem vélménye érdekel!

2016. aug. 31. 21:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kettőnk közül én vagyok a nagy turimániás, a ruháim 85%-a, de még egy-két táska, cipő, melltartó is befigyel turkálókból. Én ott találok az alkatomra illő és előnyös ruhákat, meg az sem mindegy, hogy nem úgy öltözködöm így, mint minden 2. csaj az utcán... ráadásul ha tudja az ember, hol vásároljon, jóval kevesebb pénzt is hagy ott, és változatosabban is tud öltözködni. Múltkor egy átmeneti kabátot és 2 blúzt vettem 2800 Ft-ért... ma már a kínaiban is 3+ ezerbe kerül egy blúz, és ezeknek legalább nem volt olyan fos a minősége és nem is tucatok és a díszítésük, fazonjuk is szebben, ízlésesebben néz ki. Ráadásul a többséget olyan ritkán hordták, hogy szerintem egy sima H&M-es felsőn, ami ott lóg újként a boltban, és amit fél Budapest felpróbált, több bacit tartalmaz, mint ezek, és arra sincs garancia, hogy azt nem egy gombás bőrű csaj próbálta fel, és tetszelgett benne több percig az öltözőben. Hogy arról ne is beszéljek, hogy egy csomó helyen sportszerűen megveszik a csajok a rucit, felveszik a diszkóba, visszaviszik... sok turis ruhát még ennél is kevesebbszer hordtak. És ha vki annyira fél, még mindig ki tudja fertőtleníteni.


Páromat is magammal viszem néha turiba, de nála kevésbé vagyunk szerencsések, mert a férfirészleg ált. elég siralmas... reklámpólók, papipulcsik/mellények, hawaii mintás ingek és sorolhatnám.

2016. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
60%

Hahó emberek, Magyarországon élünk, nem a Nyugaton. Ott élünk ahol 150k az atlagber, es egy noname C&A farmer 10k Ft.


Szóval nem ciki, mivel ezt tudjak sokan megfizetni.

2016. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Teljesen OK. Még azt is ráfoghatod, hogy környezettudatos életmód, mert nem a szemétbe mennek a cuccok :D
2016. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!