Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez olyan "felesleges eroltetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez olyan "felesleges eroltetni" kategoria?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedunk de olyan semmitmondoak a beszelgetesek. Pedig ertelmes srac es tobbszor egyertelmuen kinyilvanitotta hogy tetszem neki, es szerinte mindenkepp "adnunk kell magunknak egy eselyt". Talalkozni meg nem sikerult. Lehet, hogy csak nem megy jol neki ez a chatelosdi? Vagy ha tenyleg akarna "megeroltetne" magat? Mert egyebkent minden nap keres mar 3 hete. Varjam ki a szemelyes talit, vagy felesleges?
2016. aug. 31. 23:03
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

Mindenképpen érdemes legalább 1x találkozni élőben is.

A semmitmondót hogy érted? Kevés közös téma? Sablonszövegek?

2016. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet élőben más, minél hamarabb találkozz vele aztán ha ott is ilyen sablonbeszélgetés megy, és neked az nem fekszik, akkor annyi.
2016. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Találkozz vele élőben. Sokan ismeretlennel nem tudnak fesztelenül beszélgetni neten. Páran pedig ismerőssel se nagyon.

Ettől még lehet rendes, értelmes, csak nem egy tapasztalt neten ismerkedő ember.

(Azért is védem ennyire, mert párommal katasztrófa volt eleinte neten kommunikálni. Ugyanígy: semmitmondó, erőltetett, és még sokszor kicsit sértő is volt, bár nem direkt. Aztán találkoztunk, megismerkedtünk, és soha nem volt még ilyen figyelmes, odaadó párom. Csak nem sokat csajozott eddig, neten meg aztán pláne nem. Lehet nálatok is ilyesmi van, szóval szerintem várd ki a végét. Találkozó után is mondhatsz még nemet.)

2016. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Igazabol remelem, hogy csak neten ilyen.

Szerintem kisse onbizalom hianyos is, amit probal leplezni, masreszt valoszinuleg nem olyan tapasztalt nocsabasz tipus. De tisztaszivunek tunik es tetszik... kivarom a randit :)

2016. aug. 31. 23:50
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

3 hete??

Egyertelmu, h elettarsa /felesege van es csak unslomuzo tevekenyseg vagy nala. Ha megun vagy kellemetlenkedsz, keres mast.

N

2016. szept. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5# megertem hogy sokat csalodtal mar, de egy 24 eves sracnak valoszinuleg nincs felesege. Masreszt van kozos ismerosunk akitol kerdeztem rola es normalis srac. Harmadreszt, igen, 3 het mivel sokat ejszakazik...
2016. szept. 1. 09:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokan tényleg nem tudnak neten beszélgetni, meg úgy nehezebben is jön a téma. Szerintem nem kifejezetten ismerkedésre találták ki a netet, hanem kapcsolat felvételre és tartásra.

Én is úgy ismertem meg a brátom, de három napon belül találkoztunk.

2016. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!