Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 év körüli nők! Nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év körüli nők! Nektek egy majdnem 21 éves srác kis pisisnek számít?

Figyelt kérdés
Vagy ha érett gondolkodású, többet is el tudtok vele képzelni?
2016. szept. 1. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én sosem hiszek abban, hogy egy tőlem fiatalabb pasim legyen. De ez csak én vagyok, szerintem vannak páran, akik nem ezt gondolják. :)
2016. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
nem feltétlen, volt már nálam fiatalabb párom, de elég ritka az olyan, amelyik megfelel az elvárásaimnak.
2016. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a volt barátom pont ennyi idős most, és nem a korkülönbség miatt lett vége :)

25L

2016. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kis pisisnek nem számít, annál jobban tisztelem az embertársaimat, de nem tudnék vele többet elképzelni, mert mindig az idősebbek vonzottak.
2016. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Én a fiatalokat szeretem, akik épp kiléptek a tinikorból.


25/N

2016. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En nem kezdenek tőlem fiatalabbal, viszont barátnőm összejött ilyesmi idős sraccal, ossze költöztek, jol elvannak, viszont a barátnőm bevallotta egyszer, hogy van, hogy érezni lehet a srácon, hogy meg fiatal, de összességében azért komolyabb a Srac, mint amit gondolsz!
2016. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27 vagyok, van egy 23 éves srác, aki nagyon bejön, ha szabad lennék, tuti bepróbálkoznék. Szerintem 21 körül és afölött már nem akkora para 4 év korkülönbség.
2016. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26 éves voltam, mikor összejöttem a férjemmel, aki akkor 23 éves volt. 10 éve vagyunk együtt, 6 éves házasok vagyunk és egy 4 éves kisfiú szülei.
2016. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is egy elég komoly hozzáállású ember vagyok, de már 15 évesen is ilyen voltam. Jó, tudom, sokan elpuffogtatják ezt, hogy ,,De hát én aztán érettebb vagyok ám a koromnál!" Én viszont valóban nem vagyok gyerekes, tudok felelősséget vállalni.
2016. szept. 1. 21:21
 10/11 anonim ***** válasza:

kizárt, se külsőre, se belsőre nem tud vonzani egy huszonéves

25L

2016. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!