Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja sok 14-18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja sok 14-18 éves fiú megérteni hogy attól még lehet szép és kedves egy lány hogy nem hidrogénszőke, nem dagadnak a mellei, nincs műkörme, és nem a legmárkásabb ruhákban jár?

Figyelt kérdés
Persze tisztelet a kivételnek de nagyon sok ilyenkorú srácnak ez a felfogása.
2010. ápr. 21. 17:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

A hidrogénszőke hajszín elég sok lányhoz eggyáltalán nem illik, és szerintem alapból is csúnya. Az hogy valakinbek dagad-e a melle vagy sem az maximum előny de sohasem hátrány. Valaki pont a kicsit szereti. :P

Műköröm... sohasem értettem, hogy abban nekem mit kéne szépnek látnom, én szerintem még valamilyen szinten taszító is, főleg ha idétlen és csicsás.

Márkás ruhákkal is csak egy bizonyos rétegnek lehet felvágni, ez ugyanaz a réteg amelyik "megköveteli" a nagy melleket, műkörmöt és a hidrogénszőke hajat.


Összefoglalva az a bizonyos réteg akiknek ez bejön, általában csak az élvezetek hajszolása és a gyors, 1 éjszakás kalandok érdeklik, nulla érzelemmel. De nem csak ők vannak, azok akik nem ebbe a rétegbe tartoznak általában kevesebbet mozdulnak ki, de ha igen akkor valószínúleg egész napra. Gyakran a kevés kimozdulásból azis következik, hogy félénkebbek és kicsit visszahúzódóbbak, és ezért a kezdeményezés általában nem történik meg. Aminek következtében te szinte csak annak a bizonyos rétegnek a tagjaival találkozol, akik a fent említett dolgokhoz vannak hozzá szokva, és ezt tartják elfogadott-nak.

Persze mindkét csoportban vannak normálisak, hülyék, okosak, gyökerek, és kockák. Minden ember más de a sztereotípiák nem véletlenül alakultak ki. Személyszerint én jobban szeretem a természetességet. De ízlések és pofonok ugyebár. :)


Boccs a regényért... 17/f

2010. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

18:01

Nos, ez nem így van. Személy szerint nagyon sok szép lány t ismerek, és soha nem szóltam le őket. Elismerem, hogy külsőleg jó adottságokkal rendelkeznek. Viszont vannak a szépek és buták, aki lehet, hogy amíg beszélsz vele egy kicsit okosnak látszik, ám amint elmélyülten beszélnél vele, észre lehet venni, csak lexikális tudással rendelkezik, magyarán ostoba.

Nos a pasiknak ez pont jó. Persze szűkítsük le a hímneműeket a 14-18 éves korúakra. Ilyenkor élik ki leginkább szexuális vágyukat és persze, hogy jobban feltüzeli őket egy méretes adottságokkal ellátott csaj, mint egy átlagos.

L/17 Punklány

2010. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
20-25éves korukig még így is lesz aztán rájönnek hogy a külső nem minden...az ilyen lányokkal nemigazán lehet mit kezdeni jó jó,de nem az igazi
2010. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Azért azt ne felejtsük el, hogy tisztelet a kivételnek. A 17-től felfelé lévő korosztályban még akad ilyen, de az ez alatti már nagyrészt ilyen sajnos. És ezért válik egyre több kiscsaj is plázacicává és ugyanez érvényes a fiúra is, hogy ők is egyre "nőiesebben" öltöznek; hosszú haj meg ilyesmik, mert meg akarnak felelni egymásnak. Hála az istennek én még a normálisabbakhoz tartozom mivel nekem mindig is a természetes lányok jöttek be. Egyszerűen oda vagyok azért amikor egy lánynak szép hosszú természetes barna a haja és semmi smink.

18/F

2010. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
MI a baj a műkörömmel??Nekem is van és nem vagyok pics.a,nem hidrogénszőke a hajam,nem dagadnak a melleim,nem járok a legmárkásabb ruhákba.Tök átlagos vagyok,csak műkörmöm van,az is azért mert az eredeti körmöm állandóan letört és tök ronda volt a kezem,a műköröm alatt meg megnő,és szép lesz.
2010. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
énis voltam hidrogénszőke és alapban nagyok a melleim és egyszer még műkörmöm is volt(ami nemvolt tul praktikus) :D és most így sötét színű hajjal műköröm nélkül is jönnek a fiúk. mert igen a legtöbb ezekre bukik, mert ez most a 1trendi', de a normálisabbak a rendes értékeket is észreveszik és velük kell foglalkozni nem azokkal, akik azokat keresik akiket leírtál.
2010. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
az ilyen csajokkal csak villogni akarnak a pasik, utána meg ha az agyukra mennek kidobják őket mint macskát ...
2010. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
szerintem már annyira átlagosnak számít, hogy szőke, hosszú haj, kb. 160 cm magasság, converse cipő, hogy minden második csaj így mászkál és igazából én sem értem, hogy mért ez tetszik "mindenkinek". talán azért mert síkhülyék és ribancok..ki tudja..-.-"
2010. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!