Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális álom? Ez azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális álom? Ez azt jelenti hogy lezbikus vagyok?

Figyelt kérdés
tegnap azt álmodtam hogy péniszem nő és barátnőm leszop...és nagyon jó volt mert közben elmentem...mi történik velem????15/L
2010. ápr. 21. 17:48
 1/3 anonim válasza:

Most nem azért, de rossz kategória


Másrészt nem vagy lezbi, csak egy álom:P

2010. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen tudom...véletlen volt :S
2010. ápr. 21. 18:39
 3/3 anonim válasza:

nos! gratulálok! 22 éves korodra rájössz, hogy te egy női testbe bújt férfi vagy! elkezded gyűjtögetni a pénz hogy átoperáltasd magad, majd ha mindez sikerült te is ott leszel a büszkeség felvonuláson és a szüleid nagyon fognak szeretni!

keress egy pasit és kérd meg hogy dugjon meg...majd ott kiderül minden!

2010. ápr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!