Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális hogyha álmomodtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogyha álmomodtam egy csajjal (nem sexről), és az álom óta másra se tudok gondolni csak rá?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 04:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, normális, mert valószínűleg beleszerettél a lányba. sok szerencsét!
2008. szept. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normális, ilyen már velem is előfordult - de aztán néhány nap múlva elmúlt az álom "hatása", és minden ment tovább a maga útján.
2008. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted? Soha nem hallottál még ilyenről?
2008. szept. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem már volt ilyen, csak fiúnál...mit mondjak...a rá következő napokban/hetekben olyan érzések dúltak bennem...talán azt az érzést hívják szerelemnek?Azóta se tudtam meg...de az elég hátborzongató volt, mikor egyszer összefutottam azzal a sráccal az utcán...akit az álmom előtt nem is láttam/ismertem...mindenesetre...az egy nagyon jó érzés volt...és sajnos elmúlt...

L

2009. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!