Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok szerelmes a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes a barátomba! Szakítsak?

Figyelt kérdés
2 hónapja járunk csak, szeretem, de nem szerelemként. Sőt azt se mondhatnám, hogy másképp mint egy barátot. Azt hiszem ő már többet érez, és nem akarom elveszíteni teljesen az életemből.
2016. szept. 2. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig el fogod - ez nem kívánságműsor, hogy "legyünk jóban, de annyira azért ne"... Ez nem így működik. Az emberek nem tárgyak...
2016. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mond ezt el neki, Te sem szeretnél játékszer lenni!!
2016. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

jobb lenne, ha ezt megbeszélnétek és szakítanátok, mert ez így nem tisztességes vele

ő beléd szeret, te meg továbbra is csak barátként tekintesz rá

inkább most tisztázd, idővel csak nehezebb és fájdalmasabb lesz

neked kell tudni, hogy csak időre van szükséged vagy számodra ő nem lesz több barátnál

2016. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Erre az én példám cáfol rá.

Én neten ismerkedtem meg a jelenlegi párommal, aki kezdettől fogva odáig volt értem, már-már idegesítő volt, hogy napi 3-4 órát beszéltünk telefonon és ha letettük már jött az üzenet, hogy imád. Én is úgy éreztem az elején, hogy nekem ez nagyon durva, főleg, hogy az exem pont az ellenkezője volt, napokig rám sem emelte a telefont. Szóval az elején nagyon zavart, már a szakításon gondolkodtam, mikor elkezdett egyre jobban tetszeni, hogy valaki ennyire figyel rám és szeret. Szépen, lassan kialakult bennem is a szerelem, nem azt mondom, hogy ő életem szerelme, de jól megvagyunk és tiszteljük egymást.


Én azt mondom, hogy ha érdemesnek tartod ezt a dolgot arra, hogy még adj neki időt, akkor mindenképpen tedd meg, mert változhat a dolog.


És még valami, nem mindig érdemes a forró, lángoló szerelmet keresni, mert az előbb vagy utóbb megégeti az embert!

2016. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Eddig azt hittem kialakul, de továbbra sincs meg az érzés... Én nem akartam a szemét lenni, erről nem tehetek.

Nagyon jól érzem vele magam, de tudom nem lesz ez a kapcsolat örök, és enm akarom őt átvágni.

2016. szept. 2. 20:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Ismét én vagyok.


Ha ezt ennyire határozottan érzed, akkor viszont én is azt mondom, hogy engedd őt el. Azért ne ragaszkodj senkihez, mert jól jön a szeretete. Add meg neki az esélyt, hogy őt is szeresse úgy valaki, ahogyan megérdemli. Bár, az is lehet, hogy ő megelégszik azzal, amit nyújtasz neki, de ez is hiábavaló, ha te kevésnek érzed ezt a dolgot.

2016. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ő is ilyesmi, mint mondod. :D Rengeteg ilyen üzenetet küldött, hogy szeret, imád, stb... :) És ilyenkor borzasztó rossz érzés fog el mindig. Nem akarok hazudni, így sokszor panaszkodik hogy nem mondom nagyon hogy szeretem és hogy nem mutatok ki sok érzelmet. (De eleve se vagyok túl érzelmes, ezt tudja :D)


Nagyon szeretem, bármikor ott állnék mellette, jó fej, vicces, a szex is tökéletes.

Dilemmában vagyok...

2016. szept. 2. 20:11
 8/11 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ha csak barátként szereted, akkor inkább hagyd, mielőtt nagyobb kárt okozol neki.
2016. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha csak barátként szereted, nem kellett volna a szexig menni, mert így már sokkal több az esély, hogy szakítás után nem lesztek barátok.
2016. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szakíts! Ne legyél olyan,mint én. Nem tettem meg mert gyáva vagyok. Féltem,hogy kárt tesz magába. Gyűlölöm,mégis vele vagyok...
2016. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!