Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek jó pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek jó pasi? Többi lent

Figyelt kérdés
Connor Murphy: [link]

2016. szept. 2. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén? Nem mondom, hogy olyan rossz, de biztos nem járnék ilyen kigyúrt fiúkkal. Ezen a szinten már az edzés meg a diéta a minden nekik és a képeim is látszik, a sok önfotóból, hogy mennyire odáig van magával. Persze, legyen büszke valaki az eredményeire, de azért ez az önmutogatás nem kell.


Van egy videója fent, az átalakulós, azon az első képen pont jó alkata van, nekem annál több nem kellene.

2016. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz! Még jöhetnek vélemények.:)
2016. szept. 2. 22:05
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem jó pasi...
2016. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

nekem is sokkal jobban tetszik az előtte fotón, ez már nagyon nagyon sok az én ízlésem szerint

nem is tudom jól megfogalmazni, de olyan természetellenes és fura

az nagyon is bejön, ha valaki sportos, de a kigyúrt test meg már abszolút nem tetszik

2016. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Visszataszító.
2016. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem jó pasi, bár az izmai elég hatàresetben vannak
2016. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem túl izmos, és tényleg van egy erős nárcisztikus beütése. Kár mert az arca bejön :D
2016. szept. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Aki ilyen szinten ki van gyúrva annak másból sem áll az élete mint a kalóriaszámlálás ,a kokszolás ,a súlyzózás, és a tükörben feszítés. Na most e mellé már nem fér be egy lány és egy normális párkapcsolat. De majd talál magának egy hasonló Miss bicepsz bajnoknőt és eltémázgatnak két fehérjeturmix közt.
2016. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem az esetem
2016. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az első ami szembejött velem a képek láttan, az a hatalmas egója.

Nekem ez túl izmos, túl magas, az arcáról meg süt a beképzeltség. Nem tetszik.

2016. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!