Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan sikerült túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerült túltenni magatokat az exen?

Figyelt kérdés
Nem értem saját magam, véget akartam vetni egy másfél éves kapcsolatnak, bár inkább ilyen se veled se nélküled volt. Nem voltam szerelmes, a szexet sem igazán élveztem, de mindig halogattam. Aztán végül a srác lelépett, nekem meg annyira hiányzik, hogy azóta két hónap telt el és minden nap eszembe jut, szomorkodom és sírva fekszem le, hogy nekem mennyire hiányzik és csak vele akarok lenni reggeltől estig. Nagyon kész vagyok már, elegem van, azt akarom hogy még a nevét is elfelejtsem és nem értem hogy ha már am is azon gondolkodtam hogy részemről sem oké, most miért fáj ez még mindig ennyire. Ti hogyan léptetek túl? 22/L
2016. szept. 2. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a mindennapokban gyötrődsz ezen,akkor próbálj meg valami hobbit űzni,igazából fejben dől el.
2016. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egész nyáron dolgoztam, edzeni jártam meg táncórákra. Mégsem terelte el semmi a gondolataimat. Kétségbe vagyok esve, hogy sosem múlik el :(
2016. szept. 2. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolj a negatívumaira, az segít a felejtésben vagy képzeld el őt, hogy ő remekül meg van nélküled is, csajozik stb. Mert minek is sírnál te utána, ha neki semmit sem jelentesz már? Ezek az önszuggeszciók ált. hatásosak.
2016. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Az exem egy halk szavú félénk fiúka volt. De aztán jött a jelenlegi pasim, aki egy menő, gazdag, domináns alfa és rögtön elfelejtettem. :)
2016. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy már mással van, és az összes negatívum se nagyon segített eddig. Próbálok ezekre koncentrálni, de másnapra elfelejtem, hogy ezek miatt egy kicsit még utálom is és újra csak az az erős fájdalom van meg és az hogy nagyon hiányzik. Komolyan nem értem magam.


Egyelőre gondolni sem bírok arra, hogy majd jön valaki más, mert már látom hogy ő is csak összetöri a szívem, és még egyszer én ezt nem élem túl :(

2016. szept. 2. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Eltelt 8 hónap, úgy.
2016. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noren1989 ***** válasza:
No, konstatálod, hogy a pasid továbblépett. Rá nem érdemes se várnod, se semmit csinálni. Ezt tudatosítanod is kellene. Aztán, ha ez megvan, szépen önmegvalósíts. A legjobb cél mindig a sajátod. Találd meg azt, amitől kerek lesz az életed. Ne kapcsolatokra alapozd a jövőt, hanem a saját kompetenciáidra, tudásodra.
2016. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!