Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a lányok kb. hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok kb. hány százalékának van pasija?

Figyelt kérdés
Ti mennyire tippelnétek?

2016. szept. 3. 09:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam (népszámlálás alapján), hogy Magyarországon kb 1 millió 14-35 éves egyedülálló nő van, aki nem él párkapcsolatban. Tegyük fel ennek a 10-20%-ának azért tetszik valaki, ismerkedik éppen, szerelmes valakibe, stb. De azért még így is vannak szép számmal nők. Nem is beszélve azon kapcsolatban lévő nőkről, akik megcsalásra hajlandóak
2016. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, de az én barátaim közül alig van valakinek párkapcsolata. Az osztályomban 10lány van velem együtt és ebből 1 olyan, aki mindenkivel lefekszik és 2nek van kapcsolata. Ha az évfolyamot nézzük, akkor kb 50 lány van és ebből van 10-15nek kapcsolata kb. Szóval nem soknak és én nem egy semmilyen iskolába járok, hanem egy neves gimibe és ha ezt kiterjesztjük 4-5millióra, akkor elég kicsi arányt kapunk
2016. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fontos ez? Amúgy is válltozó.
2016. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
95%. Már a 14 éves csajok is úgy írják ki a kérdést, hogy pasim így, a pasim úgy...
2016. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Noren1989 ***** válasza:
#Miquel még a kislányok is tudják, hogy a pasi csak szexpartner ;)
2016. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!