Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves nővérem. Aki egyébként mindig nyafog,hogy nincs pasija és hogy mennyire magányos,de nemrég tudtam meg hogy,2 családos pasival is volt egy kis afférja (itt egyébként egyéjszakás kalandokra gondolok) ,sőt az egyikkel le is feküdt részegen, a srác kocsijába.

Ez csak szerintem undorító? Úgy értem most miért kell két különböző családot szétszakitani?


2016. szept. 3. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem tartom túl erkölcsös dolognak de a megcsalás és egy család széthullása nem egy húsz éves csitrin múlik. Az a férfi aki félre akar kefélni talál hozzá embert, ha nem a testvéred akkor mást. Kitudja hány lánnyal volt már a neje mellett.
2016. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
75%
Figyelj, azt érthető, hogy magányos, de ahelyett, hogy keresgélne az egyedülálló és korban hozzáillő fiúk között ő a könnyebb utat választja. Igazából ebben nem kifejezetten ő a hibás, a férfiaknak ez sokkal gázabb, de azért a nővéred is mondhatna nemet. Szerintem nem ő szakítja szét az a családot, mert nem valószínű, hogy csak a tesóddal vannak kalandjaik. Egyébként én is elítélem az ilyet, de az ő élete. Csak ne kövesd a példáját, ha egy mód van rá, mert nem egy szép cselekedet.
2016. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
A családot az szakítja szét, akinek van. Nem a harmadik. Ha ezek a pasik nem a nővéreddel, akkor mással csaltál volna meg a párjukat, és 100%, hogy máskor is megtették, megteszik.
2016. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem is gusztustalan az ilyen nő. Hülye duma, hogy akkor megtenné más úgyis. Ö ne tegye meg.
2016. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
67%
Szerintem itt nem a tesód a hibás,hanem az a férfi aki egy fiatal lány miatt kockáztatja a házasságát,családját....
2016. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az a gáz hogy itt kibeszéled a tesód. Miért nem tudod vele megbeszélni ezt?
2016. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is gáz, de inkább sajnálatra méltó, mint undorító. Az én szememben a nős, családos (és feltehetőleg rég nem 20 éves) pasi, aki egy kétségbeesett, magányos fruskát hülyít, majd kiszolgáltatott, részeg állapotában megkeféli (egy autóban, ahol bárki le is videózhatta volna), sokkal visszataszítóbb.

Amúgy egyéjszakás kalandon mit értesz, ha csak az egyikkel feküdt le? És miért gondolod, hogy szétszakadtak a családok? Egyéjszakás kalandon, ha ki is derül, a legtöbb feleség túlteszi magát, pláne, ha gyerek is van.

2016. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
A lány mondhat nemet, oké. Rám is hajtott már családos pasi, eszem ágában sem volt viszonozni a közeledését csak azért, hogy legyen egy jó egyéjszakás kalandom. Ha megcsalja a feleségét mással, az ő dolga, de velem nem fogja. A pasi egyébként a távolabbi ismeretségi körömbe tartozik, valóban megcsalta másokkal a feleségét. Szóval aki ezt meg akarja tenni, az talál olyat, akivel megteszi, egy lány neki csak egy a sorban. Szóval ne elsősorban a nőt hibáztassuk, nem ő szakítja szét a családot, ő csak egy eszköz. Az ilyen utolsó féreg férfi az, aki szétszakítja a saját családját.
2016. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

1) Felnőtt emberek. Azt csinálnak, amit akarnak.


2) Ha egy pasi szexuálisan nincs kielégítve, és előtte ki volt, akkor hiányzoni fog neki a szex. Ha ezt otthon nem kapja meg, bizony máshol fogja keresni. A szexualitási aktivitás előbb kiderül, minthogy a gyerek összejönne.


3) Szerinted undorító, szerintük izgalmas, kéllyel teli, azért csinálták.

El lehet ítélni őket, de ettől nem lesz meg-nem-történt a dolog. Előtte kellett volna lépni, ha tudtad, nem utólag. Ha nem tudtad előre, akkor egy elbeszélgetés lehet jót tesz azoknak, akikkel még megcsalná a családjukat a többi pasija a tesódnak.


4) Az a pasi, aki részeg (nem bszámítható, azaz "akaratnyilvánításra képtelen állapotban lévő") csajokat dug meg, az törvény szerint nemi erőszakot követ el és 2-8 évig ülni fog, HA ELKAPJÁK EZÉRT. Ezt is lehet kifogásolni a sztoryban. De mégsem teszed, mert neked nem ezt tűnik fel.


5) Az a gyerekes apuka, aki részeg lányokra hajt, eleve kárhozott. Ott már mindegy, milyen nyomulós a csaj. Ha nem tud ellenállni, akkor jobb minnél előbb túl lenni a dolgon.

2016. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek igaza van. A család szétszakításáért nem a tesód felelős hanem az a két f.aszkalap. Ugyanakkor undorító r.ibancnak tartom az ilyen nőket.
2016. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!