Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeség és fölösleges agyalno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség és fölösleges agyalnom rajta, vagy van benne valami?

Figyelt kérdés
Párommal négy és fél éve vagyunk együtt, előttem csak nagyon rövid max fél éves kapcsolatai voltak, tiniként. Én mégis akár egy film miatt bután tudom érezni magam. Ha pl egy olyan film megy a TVbe, amit annó akár 5 éve nézett mással moziban, nem vagyok képes megnézni, pláne nem együtt. Mintha olyankor mindig "jelen lenne" a 3. illető is, kicsit úgy érzem mintha talán a másik illetőre gondolna akár a film ideje alatt. Tudom elég hülyén hangzik! Ez csak az én hülyeségem? Előre is köszönöm.
2016. szept. 3. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Neked senkivel nem volt ő előtte kapcsolatod? Ő is érezze ugyanezt, ha olyan filmet néztek, amit korábban egy másik pároddal néztél?


Vagy pont ezért gondolod, hogy másra gondol, mert Te is a korábbira gondolsz, amikor olyan filmeket néztek, amit mással már láttál?

2016. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De,volt előtte más párom, nekem is csak rövid kapcsolatok.:) Őt szerintem az ilyenekkel nem foglalkozik. Én pedig nem szoktam a filmek alatt ha esetleg épp TVben megy, arra/azokra az illetőkre gondolni akivel láttam először.:)
2016. szept. 3. 23:23
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő* :)
2016. szept. 3. 23:24
 4/9 90-ben született F.. ***** válasza:
Te ritka beteg ember lehetsz
2016. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért jó ilyen formában megnyilvánulni így teljesen ismeretlenül, de rendben. :)
2016. szept. 3. 23:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyersen fogalmazott az elozo, de ez tenyleg mar-mar beteges megnyilvanulas reszedrol. Pszichologus esetleg? Meg mielott koros feltekenysegge lesz ez a dolog, mert ez mar annak ugymond az "arnyeka".
2016. szept. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Teljesen rendben vagyok köszönöm. Ez nem féltékenység, csak hülyén érzem magam ilyen szituációban. Lehet, hogy más jön le abból, amit és ahogyan leírtam, de nem tudtam máshogy fogalmazni. Nem gondolnám, hogy emiatt orvoshoz kéne forduljak :)
2016. szept. 4. 06:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a "hülyén érzem magam" pont a féltékenység egyik formája. Öt év sok idő. Azóta veled van, akkor mi a baj? Szerintem nem is emlékszik hogy öt éve melyik filmet kivel látta. Én legalábbis már nem emlékszem ilyen távlatra, de nem is érdekel. Kár ilyen butaságra energiát pazarolni. Szerintem te is inkább a jelennel meg a jövőtökkel foglalkozz...
2016. szept. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!! :) Alapjáraton a hétköznapokban sosem jutnak eszembe ilyenek, sem senki a régmúltból, tehát nem is értem magamat tulajdonképp.. :)
2016. szept. 4. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!