Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagytam a párom, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a párom, de nagyon megbántam. Tehetek valamit hogy vissza kapjam?

Figyelt kérdés
2 évig voltunk együtt a barátommal,ebből másfél évet együtt éltünk a szüleinél.Az utolsó 2-3 hónap nem volt felhőtlen,sokat veszekedtünk,elhidegültünk egymástól.Megismertem egy másik férfit akibe akkor azt hittem bele szerettem.Elhagytam a barátom,de nagyon megbántam ,iszonyúan hiányzik.Ez történt 2 hónapja. Neki azóta van másik barátnője és úgy tűnik szereti.De én szeretném vissza kapni,van rá esélyem? várjam meg míg szakítanak aztán lépjek? Teljesen ki vagyok.
2016. szept. 4. 23:26
1 2
 1/19 anonim válasza:
60%
Ezt csak te tudhatod,hivd fel és mond el neki h "tévedtem" vagy hivd el valahova.
2016. szept. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg. Ha van tartás a fiúban, elhajt a fenébe.


Egyébként szerintem ez inkább nosztalgia, a másik kapcsolat nem jött össze, egyedül vagy, és szeretnél megint a "biztos"-ban lenni. Csak azt felejted el, hogy az már amúgy is a végét járta, és annak oka van, nem a rózsaszín ködös időszakba térnétek vissza akkor sem, ha újra megpróbálnátok. Remélem, azt azért nem irigyelted el tőle, hogy ő, úgy tűnik, jól érzi magát nélküled is...

2016. szept. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

És mi van az új hapsival?

Az smafu? Vagy vele mi lesz?

Egyébként, ha már elköltöztél onnan, és egyből új tojó ült a fészekbe utánnad, akkor miért nem lapozol végleg?

2016. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki pár napja,de azt mondta szereti az új csajt.De közbe a közös haverunktól rólam kérdezget meg arra utalt a srácnak hogy az új csaja annyira nem jön be neki. Nem akarom magam ráerőszakolni nehogy megutáljon,de azt sem akarom hogy azt hidje nem küzdenék érte.
2016. szept. 4. 23:45
 5/19 A kérdező kommentje:
Tervezem hogy az uj barátomat elhagyom. Nem úgy szeretem ahogy hittem és nem korrekt senkivel szemben ez a mostani helyzet.
2016. szept. 4. 23:46
 6/19 anonim ***** válasza:
15%
Gyorsan próbáld meg visszakapni, hátha szeret még, persze büszkeségből is elküldhet, de ha nem próbálod meg és tényleg nagy szerelem, akkor nagyon meg tudod szívni, ha most nem lépsz valamit és nem hívod fel.
2016. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Akkor várj, amíg szakít és utána keresd meg. Addig viszont éld az életed, hátha jobbat találsz a volt pasidnál.
2016. szept. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Várok,hátha közbe rájön engem kellett volna választania.Elvégülis nekem is idő kellett hogy rájöjjek őt szeretem igazán.
2016. szept. 4. 23:49
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Szóval megcsaltad a volt barátodat ezzel... Most meg ezt is megcsalod az ezelőttivel... Ez aztán az álomcsaj :D
2016. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Azt ugye tudod, hogy ha vissza is mehetsz hozzá, a szülei nem fognak kitörő örömmel fogadni? Ha tényleg akkora a szerelem, hogy még ezt a csiki-csukit is kibírja, költözzetek külön tőlük mielőbb egy albérletbe.
2016. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!