Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagytam a szerelmem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a szerelmem, de megbántam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 évig voltam együtt a párommal.A kapcsolatunk nem volt felhőtlen,ő az utóbbi 2 évben nem igazán törődött velem,ritkán agresszív volt,de valahogy mégis éreztem hogy ragaszkodik hozzám(neki én voltam az első minden téren). Csak akkor ez sajnos nem volt elég,megismertem egy kollégámat aki szép lassan megfogott,kedves volt,vicces,megértő. Azt hittem tőle megkaphatom azt ami már rég hiányzott.Ezért elhagytam a párom.. Amit most lassan fél év elteltével megbántam,mert rájöttem minden kapcsolatban vannak gondok és sajnos senki sem tudja őt velem feledtetni.Ezt az új páromnak elmondtam,megértette és mindenféle egymásra mutogatás nélkül barátként szétmentünk. Az exemnek 3 hónapja van más,azt mondja szereti és nem akarja elhagyni.De a lelkem mélyén érzem hogy talán engem még jobban szeret,csak az önbecsülése és a félelem mi lesz ha megint otthagyom érzés miatt az új párjával költözött össze és nem akar békülni. Szerintetek mit tegyek? Vissza kaphatom még? Minden este sírok,vele álmodok :( Ha tehetném vissza forgatnám az időt...

2016. aug. 28. 19:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Nincs jogod felrúgni senki kapcsolatát. Volt esélyed, nem éltél vele, ő tovább lépett. Ne keverj be neki, mert neked sem esne jól, ha egy volt barátnő keresztbe tenne.
2016. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Tudom! Nem szeretnék bekavarni,csak valahogy a tudtára adni hogy még mindig szeretem és hiába nem engem választott még mindig várok rá.
2016. aug. 28. 20:04
 3/25 zombienyul válasza:
100%

Sehogy, ha azt mondja szereti azt a lány, akkor nem tudsz mit csinálni. Ha összeköltözött vele, akkor nem hinném, hogy kényszerből van vele, hanem tényleg szereti.


Nézd ha akar valamit, akkor úgy is visszamegy hozzád.


A legsz@rabb dolog, mikor egy ex kapálózik. A páromat megcsalta az exe, párom elhagyta és miután összejöttünk heti szinten sms-ekkel bombázta, baromi bosszantó volt, párom meg úgy meggyűlölte, hogy na csak... Szóval ha elkezded "piszkálni" még így is végezheted. :/

2016. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen,ezzel tisztában vagyok! 1 hete beszéltünk viszonylag normálisan és akkor mondta nekem ezeket el,megkért hogy hadjuk egymást most. Tiszteletben tartom és zaklatni sem akarom,csak nehéz.Mert mindenről ő jut eszembe,kimegyek a városba mindenhol őt látom,és akarva akaratlanul elsírom magam,bárhol. Abban reménykedem rájön,hogy mégis csak én voltam az akit választania kellett volna.
2016. aug. 28. 20:24
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Én már olvastam ilyen esetet, ott a pasi hagyta el a párját, egy fiatalabb nőért, és rá is fázott. Te is ezt tetted, így jártál!
2016. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%

Legközelebb ne legyél együtt 1 évnél tovább egy háztartásban olyan férfival, aki nem kéri meg a kezedet!

Én így gondolom. 5 év alatt megkérte a kezed? Nem? Miért nem (nem szeretett annyira, hogy megtegye...)?


Szerintem örülj annak, hogy az exed egyáltalán becsül annyira, hogy elárulja, van kapcsolata, mert engem, még ennyire sem becsült életem eddigi legnagyobb szerelme.


6 hónap 5 év feledésére vajmi kevés! Éppen ezért kerülni lenne érdemes a nemhivatalos, hosszútávú együttéléseket!

még sokáig előjön majd az álmaidban, de ne ragadj le, randizz, keress más fiúkat, de csak ésszel.


5,5 év ment el az életedből, miközben nem randiztál, nem ismerkedtél, azaz nem fejlődtél ezen a téren és nem köteleződtetek el a volt pároddal egymás felé.

Egy kérdés maradt, még hány hónapot, évet akarsz elszúrni az életedből miatta? Hány éves vagy?


Tudtad, hogy 28 és 30 éves kor között 1,5-ször annyi azonos korú egyedülálló (nem házas, nem élettársiban élő) férfi él Magyarországon, mint egyedülálló nő (KSH 2011.)?

2016. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem 1 év alatt minimum eljegyzésig el kellene jutni, jó, ok. legyen 1,5 év.
2016. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok,ő pedig 27. Miért nem kérte meg a kezem? Mert még gyerek volt,egyszerűen nem nőtt fel akkor. Sokat veszekedtünk,nem beszéltünk sokszor már szépen egymással,de mégis ragaszkodtunk a másikhoz. Mikor otthagytam úgy sírt mint egy kisgyerek. Nehéz volt,de úgy éreztem muszáj megtennem. Ha most újra kezdhetnénk biztos minden teljesen más lenne! Ezalatt a pár hónap alatt nagyon sokat változott,jó irányba :)
2016. aug. 28. 20:42
 9/25 anonim ***** válasza:
Engem 5,5 év után hagyott el a menyasszonyom. Remélem egyszer ő is rájön, hogy mekkorát is hibázott.
2016. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

Ne vegyél rá mérget, hogy ő ugyanezt érzi, mint te.

Abszolút esélyes, hogy ő 3 hónap alatt túllépett rajtad, és téged már nem szeret, a mostani párját viszont igen.

Többek közt azért, mert te végig úgy gondoltál rá, mint vésztartalékra, nem engedted el teljesen. Ő elkönyvelte, hogy örökre vége. Belenyugodott, meggyászolta a kapcsolatot, és lezárta.


Nem fogja veled újra kezdeni.

2016. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!