Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Nők szeretik a Rosszfiúkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők szeretik a Rosszfiúkat?

Figyelt kérdés
Ha igen,mi számít rossznak?
2016. szept. 5. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Csak azokat szeretik. Bár sok nő magának sem ismerné be, ezért csak le fognak pontozni.
2016. szept. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A vonzó férfiakat szeretik.
2016. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A sutyerákokat nem.
2016. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

En kimondottan a dolgos es csaladszereto egyenekre bukom. Nem tetszik a tetko, a hivalkodo auto vagy motor de hanyok a borkabattol es a sok fuxtol is.

Ha anorakban van es koszos de mikor haza jon megsimogatja az arcom mosolyogva es oszinte orommel azt mondja hogy "hianyoztal kicsim" na az az igazi. Nen a macsos rosszfiuk. :)

2016. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tehát az a rosszfiú szerinted aki bmw - s és bőrkabátban van?
2016. szept. 5. 11:41
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Jah 4# aztan par honap mulva dobod mert unod a szeretetet.. Ismerjuk ezt a forgatokonyvet.
2016. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Titusztitusz ***** válasza:
64%
Csak az értelmi fogyatékos,szellemileg rokkant nők szeretik a "rosszfiúkat"...Az okos nők inkább az "érdekes egyéniségekre" szoktak bukni...A két kategória az nagyon nem ugyanazt szokta jelenteni...
2016. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 11:34

Eléggé szűk látókörű vagy :D A barátom akar tetkót, "menő", sportos, ritka autója van, és ha hűvös van, akkor bőrkabátot hord... oké, az ékszereket nem szereti :D Ezeknek mi köze a személyiségéhez? Ettől még mikor hazaér melóból koszos kantáros naciban, akkor nyom egy puszit a homlokomra, és mondja, hogy szeret, és hiányoztam :)

Lehet valaki érzelmes, szerető, dolgos és családszerető, hogy szeret néha laza lenni, illetve úgy kinézni.


A kérdésre válaszolva: nem szeretem se a rosszfiúkat, se a tipikus "jófiúkat". Számomra rosszfiú az, akinek nincsenek mély érzelmei, nem akar hosszabb távú kapcsolatot, inkább csak bulizik, néha felszed 1-1 csajt egy éjszakára, de semmi érzelem.. emellett szeret vagány lenni. Haverként tökéletesek az ilyen pasik, szoktam bírni őket, férfiként viszont kifejezetten taszítanak. Volt 2 "jófiú" barátom, egy idő után viszont már túlzás volt az a visszafogottság, ami volt bennük.

Az én ideálom a mostani párom: kedves, aranyos, ragaszkodó, nagyon szeret és a tenyerén hordoz (ez kölcsönös nyilván), emellett laza, szeret bulizni, lehet vele társaságba járni, de lehet kettesben romantikázni is, ha épp úgy van.


Hálistennek az emberek nem fekete-fehérek, szerintem semelyik véglet nem jó.

2016. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sztem a nőknek inkább a határozott, magabiztos pasasok jönnek be... csak nem elég jó emberismerő a nagy részük ahhoz, hogy kiválogassa közülük azt, aki mellé nem bunkó. És akkor ha már találkozik 12 magabiztos bunkóval meg pár teszetosza tutyimutyi alakkal, akik azért is engedélyt kérnek, hogy lélegezzenek, akkor nyilván az előbbit fogják választani. És ez meg is ragadt sokban, hogy rosszfiúnak nem feltétlen a törvényt taposó, nagyon bunkó, motoros, tetkós, és most rakjunk ide minden egyéb hülye sztereotípiát férfit érti, hanem azokat, akik határozottak, van humoruk, minimálisan játékosak/pimaszak. Csak ugye gyakran bárkivel leállnak, akiben ez megvan, és utána csodálkoznak, hogy jé, ez egy bunkó. Persze, mert talán tudni kéne válogatni.
2016. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem, a különleges, fura srácokat csípem, olyan kis talanyosak 😃
2016. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!