Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Ha a randin arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ha a randin arra kérne a srác hogy adj bele a benzinköltségbe hogy hazavigyen, mit mondanál? (Nem lenne busz már akkor és messze laknál. )

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 13:11
1 2 3 4
 1/35 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Hívok taxit.
2016. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
74%
Ja, inkább taxi, lol. Ki az aki erre pénzt kér?
2016. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%

Hívnék taxit, vagy ismerőst, aki haza tud vinni. Annyira messze nem mennék randizni, hogy ezek közül egyik se legyen megoldható.

Ha ennyire sóher, akkor vagy ne ajánlja fel, hogy hazavisz, hanem beszéljük meg, hogy hol találkozunk, illetve hogy utána mindenki megy haza ahogy tud, vagy legalább előre szólna, hogy "figyi, dobjuk már össze a benzin árát", bár még ez is fura lenne nekem, inkább az előbbi lehetőség. Nem is értem az ilyen embereket, nem egy 1000 km-es külföldi útról van szó, ahol már jelentős költség az üzemanyag... :D

2016. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%
nem ülnék be 1 randi után egy kb idegen csávó kocsijába,szóval hívnék taxit :D de ha nem idegen,akkor is inkább taxit hívnék.
2016. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
21%

Én a benzinköltség mellé kiszámláznék még szállítási díjat és kezelési költséget is.


A pénz az pénz.

2016. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%

inkább felhívom apát, hogy jöjjön értem :"D


mekkora sz-rrágó proliság már ez, komolyan....

2016. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%
Neki semmit, beleadnék és nem látna többet... Ez a proliság tetőfoka. Ha nincs pénze hazavinni egy randi(!) után, akkor szervezze olyan időben, hogy legyen még busz.
2016. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Vannak akik elvárják úgy látom hogy hazavigyék őket, meg ne sajnálják rájuk a pénzt, de ezért ti nők mit nyújtotok? Mit adok?
2016. szept. 5. 13:44
 9/35 A kérdező kommentje:
*Mit adtok?
2016. szept. 5. 13:45
 10/35 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Nem várom el, de ha felajánlja, akkor ne nekem kelljen már kifizetni, ez elég tripák megoldás, nem is értem mit vagy meglepve lol. Ez elvi kérdés, nem a pénzen van a hangsúly, bár te természetesen úgy fordítottad le, hogy a nők pénzéhesek unásig ismételt lóf-szság jöjjön ki belőle, még véletlenül sem az, hogy az ilyen pasi egy idióta.

Mit nyújtok? Kaptál egy lehetőséget, hogy lenyűgözz. Ha nem sikerült, akkor semmi közöd ahhoz, mi mindent tudnék nyújtani :D

2016. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!