Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a kettőség az emberben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kettőség az emberben?

Figyelt kérdés
Biztos mindenkivel volt már olyan, hogy az esze mást súgott, mint a ,,szíve". Közben mindkét gondolat a fejünkben van, mégis 2 teljesen más dolgot mond. Én világéletemben az eszemre hallgattam, de most olyat kezdtem érezni valaki iránt, amit nem akarok, mégis mintha örülnék neki, mégsem akarom. Elég értelmes, nem? Remélem értitek mit próbálok elmondani. Ti mit tesztek ilyenkor? ,,Mire" hallgattok?

2016. szept. 5. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Függ attól is, hogy milyen téma kapcsán jön ez a kettősség. Ha mondjuk valami egyszer már rosszul sült el, de még is ugyan azt a hibát készülök elkövetni, akkor az eszemre. De amikor nem ismert a kimenetele, akkor nagy valószínűséggel a szívemre és arra, amelyikre jobban vágyom :)
2016. szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak a vágyak és van a realitás és ez a kettő sokszor nem egyezik meg.
2016. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Az eszemre! Abból nem volt még gond.

Pl. volt, hogy bejött egy nős pasi, és én is neki. Egy helyen dolgoztunk. De hiába nedvesedett tőle a bugyi, gyorsan lezártam.


Idővel bebizonyosodott, hogy nagyon is jól tettem.

2016. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
51%

Nekem örök küzdelem ez a kettő... csoporton mondta egyszer egy segítő, hogy csak húsz centi a távolság, de sokszor életünk leghosszabb 20 centije...

Nálam segít a mérlegelés. Tehát ha nagyon szembenállnak, akkor mérlegelem h mi történik és miért érzek úgy, ahogy. Nálam működik pár éve.

2016. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A megérzéseimre. Azok még sosem csaptak be. Az eszem és a szívem már igen.
2016. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Huh, én is vagyok így két tűz között.

Te mivel vagy így most?

2016. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát :)

Érdekes a téma amúgy nagyon. Mert én például sokszor megfogadok dolgokat, illetve van egy határozott véleményem, és azt ki is mondom, tartom hozzá magam. De nem először fordul már elő hogy valami miatt hirtelen megváltozik róla a véleményem.

Egy példa: más nemzetiségű emberrel nem jönnék össze, ehez tartottam magam nagyon sokáig. Most viszont van egy lány aki nagyon megbabonázott, lehet érte fel kell adnom az "elveim".... Lassan ott tartok hogy nincs értelme sok dolgot biztosra elkönyvelni magunkban mert vannak körülmények amik mindent felülírnak.

2016. szept. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!