Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Akiknél a férjetek/pá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Akiknél a férjetek/párotok sokkal többet keres, nem zavar titeket?

Figyelt kérdés
Nem érzitek rosszul emiatt magatokat? Lemondotok emiatt valamiről? (Úgy értem, ha Te is szeretnél valamit és a férjed is, részedről ő elsőbbséget élvez, mivel ő keresi a pénzt?)
2016. szept. 5. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem zavar,mert tanult érte. És igy is felét keresi legalább,mint kéne. Én lusta voltam sajnos,bár nem vagyok buta,igy nem is álmodom róla,hogy akár csak 120ezret is keressek.

És azért sem zavar,mert ő nem teszi szóvá,a lányom és én,nemsoká pedig a lányunk,a lányom és én leszünk az elsők neki. Ha választania kell pl,hogy elmenne egy általa imádott programra,vagy a lányunk táncoráit fizesse,esetleg az én körmösömet,mindenféle rossz érzés,beszólás,felemlegetés nélkül a mi dolgainkat választaná.

2016. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Mindig összedobjuk, amink van, és mindenkinek jut belőle arra, amire kell. Értem miről szól a kérdés, de már másiknál (ahol jól le lettem húzva) sem tudtam átélni ezt a fajta pénzügyi mentalitást.
2016. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar.Ápolónő vagyok a férjem informatikus.2 és félszer annyit keres mint én,sosem volt belőle konfliktus.Közös kasszán vagyunk,nincs én pénzem,te pénzed.Mikor egy évig munkanélkül volt,akkir én hoztam haza többet,akkor sem.zavart a dolog.
2016. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk sincs én pénzem Te pénzed, nem is tudom családként hogyan lehet így élni... Csak alapjáraton én vagyok nagyon rosszul összerakva :) Borzasztóan sajnálom magamra a pénzt, bármiről is legyen szó. Nem éhezünk szerencsére, megvan mindenünk, de azért oda kell figyelni mire költünk, és ilyenkor én magam valamiért mindig hátrébb sorolom, hogy nekik legyen meg mindenük. Pedig párom se teszi szóvá soha, hogy többet keres, sőt inkább azt teszi szóvá, miért vagyok ilyen sóher magammal...
2016. szept. 5. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:

nem zavar. ahhoz, hogy ennyit tudjon keresni, kellett a suli alatt az én támogatásom, és most is az a hátország, amit meg tudok teremteni neki. Ugyanakkor zavar, de inkább az, hogy én diplomával, bértábla szerint, emberek sorsát a kezemben tartva sosem fogok harmada annyit sem keresni, mert az én munkám nem ér annyit állambácsinak (gyermekjólétis vagyok).

Ha látom, hogy szeretne valamit, de hezitál a pénz miatt, rábeszélem, mert megérdemli, megdolgozik érte. Ha valamit szeretnék, nekem is megvesszük, de én nem vágyom drágább dolgokra, ritkán van miattam nagyobb kiadás, pl. laptop, telefon, nincs is rá igényem annyira.

2016. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem addig a pillanatig nem zavar még nem kezdi el éreztetni hohy tőle függök és hogy neki több joga van pl mert én gyeden ülök.
2016. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!