Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem értem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem hogy most mi van?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám,akivel jól megértjük egymást lehet hogy kicsit túlságosan is.Két férfi kollégánk elkezdett vele gúnyolódni emiatt.Ráadásul lehet hogy én is rátettem erre egy lapáttal,mert múltkor azt mondta hogy 25 éves vagyok,de az eddigi tapasztalataim azt mutatják akarsz tőlem valamit.(ami így is van)Ez annyira váratlanul ért,és annyira zavarba jöttem,hogy kinevettem,és mondogattam neki 25 év alatt kevés tapasztalatot gyűjtött.Mikor később rákérdeztem erre a mondatára,letagadta.Most összevesztem vele,mert nem tudom kiszedni belőle a szándékait.Bocsánatot is kértem a mondatom miatt,de azt mondta biztosan barátságból nevettem ki.Nem szólunk egymáshoz,de látom milyen szomorú.A barátaitól hallottam,nem szokott ilyen ingerült lenni mint most.Szégyellheti a többiek előtt hogy kiderülhetett mit érez,vagy elértem a gesztusait?
2016. szept. 5. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát annyi van, hogy laza kosarat adtál neki...

Ne bocsánatot kérjél, hanem valld be neki, hogy igaza van, és a tapasztalatai nem csalták meg: valóban akarsz tőle valamit, csak zavarodban akkor nem tudtál mit mondani...

Voltam én is ilyen helyzetben - ffi - és csak jóval később tudtam meg, hogy ott is félreértésből kaptam "kosarat", mert rosszul reagált-válaszolt. Szóval ha tetszik és akarsz tőle valamit, akkor most te lépj és mond meg neki!

Sok sikert! :)

2016. szept. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Bevallottam neki szerdán,akkor azt mondta barátként tekint rám,de nem nézett a szemembe.Két napig nem beszéltünk,láttam hogy rosszkedvű,csendes.Pénteken nem bírtam tovább,kibékültem vele.Azóta szinte szárnyal,viccelődik,be nem áll a szája.Amikor a másik kollégával viccelődtünk,ölni tudott volna a szemével.Ha tényleg barátként néz rám,szerintem nem így viselkedne.Nem?Most várok.10 napig szabin lesz.Ez a legrosszabb.
2016. szept. 11. 14:46
 3/3 anonim válasza:
Itt kemény Yaoi lesz.
2016. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!