Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha meglátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha meglátom?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 éve szakított velem az exem egy másik nőért, aki már babát vár tőle. Ma láttam őket a városban és rossz érzés fogott el. 2 év után most láttam őt először... Nagyon sok minden kavargott bennem utána. Jó is meg rossz is. Többször is gondolkodtam azon, h leírnám neki a gondolatokat, az akkori és a mostani érzéseimet.. Nem befolyásolni akarom őt, ne értsetek félre, túltettem magam a dolgon! Csupán már valahogy szeretnék a lelkemben rendet tenni. Sokat fontolgattam, h mit tegyek, leírjam- e neki vagy se, de talán már utolsó mentsvárképpen ez lenne a legjobb. Semmi olyat nem írnék bele, h "Mennyire hiányzik!", hanem h akkor milyenek voltunk és h most milyennek látom a dolgokat. Sokat hibáztunk abban az időben. Ő is és én is. Visszagondolva mindketten gyerekesen viselkedtünk, akkor kezdtünk igazán a felnőttes életbe lépni (20 évesek voltunk) és sok mindent másképp láttunk, mint most. Elszeretném neki mondani, h nem haragszok rá, megbékéltem azzal, h ő más életet választott. Kiszeretném önteni a lelkemet. Még akkor is ha el sem olvassa, vagy ha nem válaszol rá, de maga a tudat, h megkapta és tudja, már egy béke lenne nekem. 3 nagy oldalnyi levelet írtam mint vázlat, h miket írnék. Szerintetek ez rossz ötlet?
2016. szept. 6. 15:25
 1/3 anonim válasza:
Az a baj h nem zártátok le a kapcsolatot. Sajnos már késő ehhez. Neked magadban kell egyedül lezàrni.
2016. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a kapcsolatot már lezártam, csak az akkori becsapást, átverést nem tudom megemészteni. Iránta már semmit nem érzek, csak az bánt ahogy viselkedett velem... és ahogy megvezetett. Normális hangsúlyban csak ezt gondoltam neki megírni! Eddig sem tudtam "megbékélni", ezért gondolom azt, h ha leírnám neki, akkor ténylegesen lezáródna bennem! :)
2016. szept. 6. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:
írd meg,de utána égesd el! semmiképp se vegyél fel vele kontaktot.
2016. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!