Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnem megismerni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnem megismerni a parom csaladjat/baratait, miert lehet ez es mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Elore is elnezest hogy ezeket nelkul irok.

Szoval a baratom kulfoldon el, es nemsokara kimegyek hozza 1-2 honapra. Egy eve vagyunk egyutt, eddig csak o volt nalam rovidebb idore es nem talalkozott a csaladommal (nem vagyok veluk jo viszonyban), csak a legjobb baratommal. O viszont nagyon csaladcentrikus, imadja az anyjat es persze be szeretne neki mutatni, ahogy a noverenek es a baratainak is. Alapvetoen azt mondanam hogy ez termeszetes es persze, megertem.. de valamilyen oknal fogva en nem szeretnek talalkozni veluk. Ot nagyon szeretem de szamomra o a lenyeg es kizarolag o, valahogy a csaladja temakor nekem nagyon kenyelmetlen. Tenyleg nem erzem ugy hogy ez pozitiv lenne.

Hozza tennem hogy o tehetosebb csaladbol szarmazik en pedig egyszerubol, nem tudom, milyen az a legkor, de nem ez a fo problema.

21/L


2016. szept. 5. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megértelek!

23/F

2016. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki hogy még nem állsz készen erre, félsz hogy nem tetszenél nekik stb. tuti akkor azt mondja hogy dehogynem...de te ragaszkodj a véleményedhez
2016. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, nem csak egyenlore. Szamomra ez nagyon furcsa, sosem tortent meg ilyen velem. Tervezgetjuk az osszekoltozest mert ugy jobb lenne (szeretjuk egymast annyira hogy biztosak legyunk benne), de akkor is jobban orulnek ha kicsit tavolabb koltoznenk a csaladjatol, hogy ne igazan kelljen veluk kontaktba lepnem. Mar emlitettem neki hogy nem igazan szeretnem ezt es azt mondta nem jo jel ha nem akarom megismerni oket, kesobb pedig hogy persze nem szeretne rameroltetni, de sokat talalkoznak az anyjaval igy biztosan tobbszor is latnam a latogatas alatt. Ezenkivul pedig tudom hogy nagyon rosszul esik neki.
2016. szept. 5. 22:40
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Sokat találkoznak az anyjàval akkor vagy elfogadod hogy ragaszkodik a csalàdjàhoz és nem akar messzebbre költözni vagy hagyod és keresel olyat aki önàllóbb !
2016. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem mondtam neki, hogy szeretnem ha messzebre koltozne.

Egyebkent nem ertek egyet ezzel a "keress masikat" dologgal. Ha a kocsidban nem jo valami nem szerelohoz viszed hanem kidobod? Eros hasonlitas mert ot nem megszerelni kell sem megvaltoztatni, de ne haragudj, nehany embernek mas a felfogasa.

2016. szept. 5. 22:49
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos megértem. Én sem szeretném, leginkább, mert a családja istant utálni fog, fúrni fognak meg szidalmazni a barátaival meg miről is beszélgetnék...?
2016. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt leginkább az a probléma, hogy más az igényetek ilyen szempontból. Nyilván neked azért furcsa ez az egész, mert te nem vagy ilyen jóban a családoddal neked ez nem olyan természetes dolog, mint neki, de arra nem kérheted meg, hogy miattad hanyagolja élete végéig a családját, ha neki fontosak. Az teljesen természetes, ha igyekeztek függetlenebbek lenni, de nem kerülheted el, hogy egymás családja is részese legyen az életeteknek, főleg, ha esetleg gyereket vállaltok, a szülőknek biztos fontos lesz, hogy lássák az unokákat. Itt szerintem először neked kellene próbálkozni. Találkozz a családjával, ismerd meg őket, aztán, ha úgy döntesz, hogy kényelmetlenül érzed magad a társaságukban akkor próbálj meg kompromisszumokat kötni vele, de teljes lemondásra akkor sem kényszerítheted.
2016. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem teljes lemondasra gondoltam. De peldaul olyasmire hogy.. egyszer azt mondta, naluk a csalad tobbi tagja is "reszt vesz" a gyereknevelesben. Nekem ez nem szimpatikus, egyaltalan. Persze latogatni, satobbi, teljesen termeszetes, de nem szeretnem ha az a csaladja annyira belefolyna a >mi< jovobeli csaladunkba. Szamomra a ketto kulon dolog.
2016. szept. 5. 22:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Ismerek egy angol ferfit, akinek olasz felesege volt.Valas lett a hazassag vege,mert a ferfi szerint a feleseggel az egesz csaladot megkapta.Olaszok eseteben ezt nem nehez elkepzelni, mivel jarhatott.

Nalatok is valamilyen del-europai vagy arab csaladot tudok elkepzelni, legalabbis a kommented alapjan.

2016. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amerikaban elo azsiai csalad, de kozel volt!
2016. szept. 6. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!