Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tudtam meg, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudtam meg, hogy a barátnőm 6 hónapos terhes. Mekkora probléma az ha idáig nem látta orvos, és nem voltunk semmilyen vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Eddig nem vettem észre rajta semmit, de most kiderült hogy babát vár. Nagyon aggódom, légyszíves kíméljetek a "hogy nem vettétek észre? " típusú válaszokkal.

2016. szept. 7. 01:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hogy vettétek észre?
2016. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
az utolsó előttinek.. ennyi részletből te már megállapítod hogy ki és mire alkalmas. gratulálok a csökevényes értelmi szintedhez.
2016. szept. 7. 12:08
 13/15 anonim ***** válasza:

"ennyi részletből te már megállapítod hogy ki és mire alkalmas. gratulálok a csökevényes értelmi szintedhez."


Nem az utolsó előtti vagyok, de egy gyerek elég komoly felelősség és az elkövetkezendő években folyamatosan és nagyon résen kell lenni, és aki már azt sem veszi észre, hogy (a párja) terhes... az nem feltétlenül a gondos, önmagára és környezetére figyelni képes ember benyomását kelti. Én őszintén remélem, hogy csak véletlenek durva sorozata miatt nem tűnt fel nektek és innentől kezdve minden másképp lesz, de ahány ilyet láttam (többet is sajnos), ott mindenhol komolyan felmerült az alkalmatlanság.

2016. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Irány a doki és minden kiderül!!!!!Reméljük, hogy nem lesz semmi gond. De most komolyan meséld már el, hogy törtként ez? Minden kötekedés nélkül. Anya 3 hónapos terhes volt és hiába nem vette észre a doki, anya akkor is tudta. Pedig a doki azt mondta csak hormonzavaros, azért nem jön meg neki.
2016. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a baratnod tudta, csak neked nem szolt rola eddig. Szoljatok baratnod anyjanak is h. segitsen, mellettetek lesz hidd el, hiszen lanyarol van szo es az unokajarol. Menjetek orvoshoz, vedonohoz minel elobb!
2016. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!