Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet egy férfi együtt több nővel nyíltan ha van pénze rá?

Figyelt kérdés

Pl bőőőőven van pénze hogy eltartson akár 2-3 nőt is és tőlük 1-2 gyereket fejenként, akár külön háztartásokban is (persze a nők is dolgozhatnak a saját örömükre).


Annyi feltétele lenne, hogy a nők szexelhetnek mással ha akarnak, de mástól nem lehet gyerekük, ha néha szexelni akar velük akkor engedjék és a mindennapokban gondoskodjanak a gyerekekről, legyenek gondoskodó anyák (mivel a férfi nem tud egyszerre ott lenni mindenhol)


Közben a férfi adná haza a pénz javát és foglalkozna érzelmileg a gyerekkel szabadidejében


Ilyet ha nem is Magyarországon, de a világon valahol meg lehet csinálni?


2016. szept. 7. 11:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

"foglalkozna érzelmileg a gyerekkel szabadidejében"

Egy gyerekre ramegy 20 eved, nem egy haziallat, hogy szabadidodben foglalkozz vele

2016. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

6-ra írom:


1

Ha neked ez jó érzés, csináld azt, amit a többiek! Keresel egy nőt, felcsinálod, babázol egy kicsit, aztán lelépsz a következő cicáért, és vasárnapi apuka leszel. Remélem, ha ennyi pénzed van, nem fogsz sírni a gyerektartás miatt...



2 és 4

Önként ebbe európai nő nem megy bele, és már írtam, hogy a nőknek nem csak a szex kell, hanem egy család, egy normális kapcsolat. Ezt rajtad kívül kb. 5 millió férfi meg tudja adni nekik az országban, te vagy az egyetlen elmebeteg, aki megfosztja őket ettől. Nem beszélve a szégyenről, hogy mindenki rajtuk köszörüli a nyelvét...


3

Sok nőnek pedig alap, hogy előbb házasság, aztán a gyerek. Aki nem tudja magát elkötelezni úgy, hogy még van is visszaút, elvégre elválni lehet, az ne akarjon gyereket. Őt ugyanis nem lehet visszaadni, és örökre összeköt. Megint csak erősen csökkent a lehetséges jelöltek száma. Mondjuk eddig is tiszta sor volt, hogy nem épelméjű, aki ezt bevállalja...

4

A szerelem akkor is elmúlik, ha négy-öt nőt tartasz, ugyanis ez inkább hormonális okokra vezethető vissza. Tehát ha egy nővel X ideje vagy kapcsolatban (pl. a bűvös hetedik év), akkor sem fogod szeretni, ha van még mellette másik. És a másikat sem fogod X idő után szeretni. Csak neked nem egy elvált feleséged lesz, aki utál, hanem egyből 4. Csodálatos kilátások! Viszont amíg egy monogám kapcsolatban a lángoló szerelem helyére lép a tisztelet, megbecsülés, hűség, bizalom, kitartás, szeretet, stb: ez nem alakul ki egy ilyen beteg kapcsolatban, amibe csak 10-20%-ot teszel bele, a másiktól meg 110%-ot vársz.


5

Bónusz kérdés: itt sírnak a pasik hónapok óta, hogy jelentős férfitöbblet van az országban, egy jó nőre jut öt pasi. Szerinted, mennyire lenne működőképes, ha ezt a társadalom elfogadná? Eljutnánk oda, hogy téged az ilyen aggszüzek kinyírnak csak azért, hogy négy nő újra szingli legyen. Illetve azért, mert irigyelnek és gyűlölnek.


6.

Még egy bónusz kérdés!

Szerinted, egy átlagos gyereknek, mennyire elég, ha az apja a ráérő szabadidejéből is csak 10-20%-ot tud rászánni? Ez mennyi lenne? A nagy átlag lehet talán napi 1-2 óra: ennél is kevesebb jutna neki.

Talán ha nagyon erőlteted a dolgot, és tényleg igyekszel, mindenkit fel tudsz hívni naponta, hogy két mondatot tudjatok váltani. Vagy gondoltad, hogy elég lesz nekik a mai a világban, ha esténként belájkolod a posztjaikat?

Egy gyereknek nem csak érzelmi fejlődése van. Rettentős sok dologból kimaradsz. Sosem leszel ott mellettük, ha betegek, nem hallod az első szavukat, nem látod az első lépéseket, nem te kíséred őket első nap oviba, nem te tanítod hetekig biciklizni, nem mész velük egy hétre a Balcsira, hogy úszni tanítsd.

Mitől is lennél te apa?

2016. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Most is van ilyen, nem ritka. Hány férfi tart szeretőt meg bal kézről született gyerekeket a kiccsaládja mellett? Lefogadom több, mint képzelnénk, maximum nem tudnak róla. Elég csak az itteni kérdéseket megnézni, hány hoppon maradt szerető esik kétségbe, amikor álmai nős férfija nem akarja a pocaklakó kedvéért elhagyni a feleségét...


Hogy törvényileg miért is nem lehet az ilyet, azt nem tudom pontosan megindokolni objektív, csak személyes érvekkel: nem tolerálnám, ha a férjem más nőket is kúrogatna és más nőktől született kölykeit pesztrálná, miközben velünk is lehetne.

2016. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Meglepődtem, mert pár kivétellel a legtöbb nagyon értelmes és építő jellegű volt.

12, jókat hoztál fel és majd fogok is rájuk válaszolni később ha nem telefonról leszek

2016. szept. 7. 12:02
 15/21 anonim ***** válasza:
96%

"Mert ez jó érzés a férfinak hogy több nőtől van több gyereke, akiket nem hanyagol el"


Ha több nőtől van valakinek több gyereke, akikkel nem él közös háztartásban, azt azt jelenti, hogy legjobb esetben is 3-4 naponta kerül sor az egyes fészekaljakra. Ez, az én nézetem szerint közelíti az elhanyagolás kategóriáját.


"foglalkozna érzelmileg a gyerekkel szabadidejében"


Érzelmileg, szabadidőben? Szívem, az a foci, meg a sörözés a haverokkal. A gyereknevelés nem szabadidős tevékenység. Amíg ezt nem érzed át teljese szívvel-lélekkel, addig nemhogy több feleséget, fejenként több gyerekkel nem javasolnék a számodra, de még azt is meggondolnám, hogy egy mentett macskát rád bízzak-e. Először próbálkozz egy cserép kaktusszal. Ha fél éven keresztül életben marad, akkor a következő lépés lehetne egy igényesebb szobanövény.

2016. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%

"Sok gyerek mellett manapság sincs ott az apja. A gyerekek lassan több mint fele csonka családban nő fel, pedig ott nincs az apukának több nőtől gyereke. Már heti 2-3 nappal verné a mezőny javát."


Igen, sok gyerek "apa nélkül" nő fel. Ez nagyon szomorú, amit meg kéne próbálni elkerülni, nem még direkt így tervezni előre!!


"A szerelem meg úgy is elmúlik. Elég megnézni a válási statisztikákat. Amúgy meg ki beszélt a szerelem hiányáról? Én sem csak tenyészkancaként tartanám a nőket. Bár tudom sok ember rózsaszín világképébe nem fér bele hogy egynél több embert is lehet szeretni. "


Ki beszélt rózsaszín világképről? Lehet, hogy a lángoló, lila ködös időszak elmúlik, mert az valóban nem tart örökké. Ettől még lehet szeretni a másikat, ragaszkodni hozzá, stb. Sőt, itt kezdődik a valódi kapcsolat. A személyes véleményem, hogy a válási statisztikák azért akkorák, mert sokan a lila ködös időszakban összebatyuznak, aztán mikor elmúlik a lángolás, akkor néznek egymásra, és vakarják a fejüket, hogy a szenvedély elmúltával mi közük is van egymáshoz, mert valójában nem alkotnak jó párost, csak addig bolondultak egymásért, és minden szép volt. Emellett pedig nem tudnak az emberek őszintén kommunikálni, a környezetemben a legtöbb házasság erre megy rá, meg elég csak itt gyakorin körbenézni, olyan dolgokra stresszelnek rá az emberek, hogy elképesztő, a kérdések nagy része simán megelőzhető lenne egy 5 perces beszélgetéssel az illető és a párja között. Nyilván ha nem tudják kezelni a problémákat, akkor megromlik a kapcsolat, és szakítás lesz a vége. Ennek nem a monogámia az oka.

2016. szept. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor csak ráéreztem a genetikai átörökítésre, de nem értem akkor sem, mert ha téged boldoggá tesz ez a tudat, akkor miért nem gondolkozol a szimpla sperma donorságon? Egy csomó tortúrától megszabadulnál, kötöttségtől de még is meg lenne a tudat, hogy lehet, hogy vagy 100 nőtől lesz gyereked. :)
2016. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
39%
Miért ne lehetne?főleg, ha pénzed is van,ha a nők nem mennek belé ,nyitott kapcsolatban akkor úgy csináld ,hogy ne tudjanak egymásról.
2016. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én konkrétan ismerek ilyen férfit. A nők tudnak egymásról csak nem érdekli őket. Összesen öt gyereke van, három házasságban és kettő a szerető nőtől. Ott a házasságban tölt él több időt, úgy fogalmaznék, hogy a hétvége szól a szeretőről általában a hétköznap a házasságról.


Ne kérdezzétek, én se tudom miért jó ez így nekik, de náluk működik 15 éve.

2016. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szaúd-Arábiában megteheted hivatalosan, nem hivatalosan meg bárhol. Csak legyen nő, aki belemegy. Max. csúnyán néznek rátok, de szólni nem szólhatnak. Semmi akadálya, nem értem a kérdést.
2016. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!