Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy éreztétek magatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éreztétek magatokat, mikor egy olyan személlyel találkoztatok, aki szinte a lélektársad?

Figyelt kérdés

Egyezik sok minden,hobbi,élet felfogás,viselkedés.

Vagy ti hisztek-e ebben,találkoztatok már vele?



2016. aug. 17. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne, de ahhoz, hogy valóban párkapcsolat legyen belőle, szükséges a fizikai vonzalom is és a kémia. Ennek hiányában lesz valakinek a lelkitársa csak a barátja.
2016. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én már találkoztam vele. Olyan, mint mikor bedugsz egy USB-csatlakozót. Érzed, hogy passzoltok, a kompatibilitás a maxon. Megnyugtató érzés volt a számomra.
2016. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Én ilyennel még sosem találkoztam...
2016. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És ilyen esetben kapcsolatot is lett belőle?
2016. aug. 17. 14:38
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Mivel nekem ilyen lélek izém nincs, társat sem találhatok ahhoz ami nincs.
2016. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Megpróbáltuk...nem jött össze, a lelkitársság ellenére a kémia nem volt meg, ahogy mondani szokás.

Eléggé nagy veszteségként ért, de nem tudtam mást tenni, csak elfogadni, hogy igen, villantott az élet előttem egy nagy lehetőséget és azon nyomban el is vette.

2016. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam, nagyon furcsa, nagyon mély és nagyon megnyugtató érzés, csak valamiért nem az a sorsunk, hogy egy párt alkossunk, és ami még furább, hogy ez nem fáj, mert ott van valami sokkal mélyebb bizonyosság, hogy mi ennek ellenére is összetartozunk, csak most mást kell beteljesítenünk. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor egy pár egyik tagja szerepel, versenyez, a másik meg a közönségből figyeli, és kiszúrják egymást, más szerepet töltenek be, mégis ott vannak egymásnak és ez mindkettőjüket megnyugtatja és feltölti erővel, és minden rendben.
2016. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ebben a helyzetben vagyok. Itt van, megtaláltam, szeret is, de én mintha hozzá nem vonzódnék. Napok óta ezen gondolkozom h mit tegyek..
2016. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én attól félek h a kémia a vonzalom nem lenne meg...
2016. aug. 17. 14:46
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megtaláltam. Együtt is voltunk, a kémia is működött. Csak neki most egy picit zavaros az élete, és így egyenlőre mellőzve vagyok... Bonyolult ügy nagyon, de nem adom fel!!! Úgy vagyok vele, h attól még, h most nincs velem, az nem jelenti azt, h nem is lesz már. Mással is kell lennie ahhoz, h rájöjjön, h össze tartozunk! Piszok nehéz amúgy, de érte megéri!!


[link]

2016. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!