Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejönnek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek az ilyen lányok/nők?

Figyelt kérdés

Olyan lányokra/nőkre gondolok, akikre a felsorolt tulajdonságok nagy része érvényes: introvertált, nem festi magát, kedves, intelligens, intellektuális, érdeklik a művészetek iránt, szociálisan érzékeny, akár jótékonykodik is.


Számomra nagyon imponáló egy ilyen lány/nő, nem is értem, hogy sok férfi számára miért nem, de az ő dolguk, nem akarom megszabni, hogy ki tetsszen nekik.


2016. szept. 8. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki azt fogja írni, hogy az ilyen lányok az ideáljai.
2016. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hajjaj. Nagyon bejönnek.
2016. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem jönnek, defektes mind.
2016. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Köszönöm, hogy nem akarod megszabni.
2016. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Férfiként ezen a "nem festi' magát dolgon nagyokat röhögök. Srácok, összekeveritek azt, ha egy lány nem festi magát, vagy olyan jól festi, hogy természetesnek hat a sminkje :DDDD
2016. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

# 4: Szívesen. :)


# 5: Milyen jó, hogy TE jobban tudod, hogy ÉN meg tudom állapítani, ki van-e sminkelve egy nő vagy sem, mint ÉN. Amúgy miért kell ezen felháborodni? Nem mondtam semmi rosszat azokra a nőkre, akik sminkelnek, egyszerűen csak nekem nem tetszik, ennyi.

2016. szept. 8. 22:03
 7/19 anonim ***** válasza:

Oké, akkor bocs.

Amúgy nem tudom nekem a művészetes dolog pont, hogy hátrány. A többi előny, a jótékonykodás csak akkor, ha nem arról szól minden szabadidős programja, és ha nem nagyon akar bevonni, mármint én nem fogok alkoholista hajléktalanoknak teát főzni, az tuti.

2016. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Miért defektesek?:D
2016. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek ezek a tulajdonságok, de mellé bájos és csinos is legyen, ez legalább olyan fontos...
2016. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak az ilyen NŐK jönnek be.
2016. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!