Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejönnek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek az ilyen lányok/nők?

Figyelt kérdés

Olyan lányokra/nőkre gondolok, akikre a felsorolt tulajdonságok nagy része érvényes: introvertált, nem festi magát, kedves, intelligens, intellektuális, érdeklik a művészetek iránt, szociálisan érzékeny, akár jótékonykodik is.


Számomra nagyon imponáló egy ilyen lány/nő, nem is értem, hogy sok férfi számára miért nem, de az ő dolguk, nem akarom megszabni, hogy ki tetsszen nekik.


2016. szept. 8. 21:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok az ideáljaim.
2016. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem. Az ilyen nők pont az ellentéteiket kedvelik férfiban, legalábbis mindig olyanokkal látom őket. A másik, hogy én is introvertált vagyok, tehát nem tudnánk kommunikálni.
2016. szept. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem vonzanak az introvertalt nok es a jotekonykodas sem, a tobbi egyebkent idealis. Nem zavar ha nem festi magat, de keves no szep smink nelkul, tehat ertekelem a legalabb minimalis sminket. Az ilyen full natur nok nem az en vilagom, ahogy a szoli slutok sem.


A ketto kozott van egy tipus amit imadok, ez pedig az optimista, mindig vidam, jo humorerzek, intelligens, muvelt, elegans (ez sok nonek nem megy), kifinomult orult no akiert meg tudok orulni.

Magabiztos, tudja mit akar megis neha elesett es bena es erzem, h szuksege van ram. Szeret utazni, tokjol elvan bakancsban is es tusarkuban, szetszort,es gyonyoru.


Nem megy, hanem vonul a pasik doglenek utana es irigykednek. Emellett van benne egyfajta gyermeki naivitas, o mindent "csodanak" el meg, a vilag legnagyobb filozfusa ugyanolyan jol eldumal tortenelemrol mint pl a fossziliakrol es nem erdekli, hogy masok mit gondolnak rola. Ferfinak erzem magam mellette, mert o egy klasszik no.


Ez pedig a felesegem akire iszonyu buszke vagyok.

2016. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
# 12: Sajnos sokszor én is ezt látom, de úgy gondolom, hogy azok a nők, akik egy "rosszfiúval" jönnek össze, valóban ők se olyan "jók", csak annak tűnnek. De hiszek abban, hogy nem minden introvertált nő ilyen.
2016. szept. 8. 22:59
 15/19 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy igazad lenne. Attól, hogy rendes, nem azt jelenti, hogy a rendesek is jönnek be neki. Ebben én nem láttam összefüggést. Valószínű viszont, hogy nem minden introvertált nő ilyen, mert sok nő van, de szerintem nagyon kevés. (#12)
2016. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
# 15: Aki valóban hisz egyes elvekben, például, hogy nem jó dolog csak úgy megverni valakit, az nem fog olyan férfival összejönni, aki gyakran kezdeményez verekedést, mert rossz embernek tartja. Ha mégis megteszi, akkor nem hisz ezekben az elvekben, csak teszi a jót. Most nagyon leegyszerűsítettem ezzel a példával, de remélem, érthető, mire gondolok.
2016. szept. 8. 23:09
 17/19 anonim ***** válasza:

Régen bejöttek, már nem. Azt vettem észre, hogy az ilyen jellegű lányok általában elég frusztráltak és könnyen válnak idővel elviselhetetlenén egy kapcsolatban.

Az introvertáltság önmagában nem lenne probléma, de általában a párjuk nyakára akarnak mászni. Az nem érdekel, hogy festi e valaki magát. Nekem nem jön be, de ez nem szempont egy lánynál. Kedvesség alap.

Intelligens, intellektuális, érdekli a művészet és szociálisan érzékeny? Sok lánytól/lányról hallottam már ezt a jellemzést. A valóságban inkább csak okoskodtak, egyoldalúan tájékozódtak. A művészet iránti érdeklődés meg kimerült az insta filterekben meg Dali imádatában, mert az olyan menő. A szociális érzékenység jó dolog, de ebben is elvakult a többség.

És 15-nek igaza van. Nem mindenki azt szereti a másikban, amilyen saját maga. Láttam már pár ilyen lányt, akik a tipikus rossz fiúkra buktak. Egyszerűen a saját életükből kimaradt izgalmakat próbálták így pótolni.

2016. szept. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyesmi a barátnőm, és nagyon szeretem!! :)
2016. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Művészet melyik ága iránt az nem mindeggy. A modern művészetek nem annyira érdekelnek. Nem festi magàt?? Nos valaki túl sminkelt valaki meg igényes sminktől szebb lessz. Jótékonysàg se mindeggy... kupakot gyüjt a visszajàró fémpénzt dobja be az úrnába az okés. De ha közös jövőnk(anyagilag) vagy az egymàsra szànt idő bànja akkor kellemetlen.
2016. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!