Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb, szakmai életben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, szakmai életben kiemelkedőnek lenni vagy magánéletben?

Figyelt kérdés

Jelenleg még tanulok, de szakmai karrierem *lekopogom* jó úton halad, viszont magánéletem pocsék, nincs barátnő stb.


Ki melyiket választaná? Tudom valakinek minden összejön, de párkapcsolatban, szociális dolgokban analfabéta vagyok.


21F


2016. szept. 8. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Én a magánéletet választanám, de számomra a kiemelkedő magánélet nem azt jelenti, hogy van 95939820 barátom, hanem, hogy van egy jó - nem kell nagy legyen - baráti köröm és egy csodálatos barátnőm.
2016. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akinek az egyik megvan, a másikra vágyik.

Akinek mindkettő megvan, az vagy hazudik, vagy nagyon mázlista :)


Nekem szakmai dolgok megvannak, de pl egészség tropa,

így "becsajozni" nem egyszerű.

2016. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
szerintem az arany közép út :)
2016. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Magánélet. Lényegében azért van a szakmai élet, hogy a magánéleted fenn tudd tartani.
2016. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Szakmai. A szakmai életedben a tudásodra hagyatkozol, s ha van eszed, a konkurencia támadásait tudod ellenük fordítani, ellenben a magánéletedben a nő még a legváratlanabb pillanatban is a hátadba böki a kést, amikor a párkapcsolatotokat a legintimebbnek, legbizalmasabbnak gondolod.
2016. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a kettő nem egy skálán mozog, hanem két külön skála van rájuk, egyszerűen azért, mert mindegyik fontos az önmegvalósítás tekintetében.

Tehát, ha egyiket többre értékeljük, akkor az nem feltétlen vesz el a másik fontosságából (esetleg időt vesz el, de az más)


Tehát ez az egyéni dolgod, hogy szükségleteid vágyaid alapján mennyi hangsúlyt fektetsz valamelyik térre, mennyitől lennél boldogabb :)

2016. szept. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Így külsőleg megfigyelve magam, inkább örülnék ha magánéletben lennék sikeres. Valami nem stimmel velem, örülnék ha normális lennék mint mások.


A karrier, szakma a modern világban létező dolog. A párkapcsolat pedig ösztönös, ősi dolog. És jobb ha egy ősibb dologban vagy jó.


Szóval inkább lennék full normális, de akár csóró szerencsétlen.


De tényleg a legjobb az aranyközép :)

2016. szept. 8. 23:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Magánélet.

Ismerek szélsőséges példákat.

Nem gazdagok, de boldogok, foglalkoznk a gyerekekkel.

Ha vam is valami baj, van segítség,összetartóak.

Ellenben ismerek olyat, hogy gazdag, aztán egy darabig jó, csak mikor már huszadjára utazik egyedül, akkor látszik, hogy unja a banánt.

2016. szept. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, én őszintén szólva most a szakmainak jobban örülnék, mert pár hete néhány év után újból munkát kell keresnem, de csak hogy halmozzuk az élvezeteket, évek óta egyedülálló vagyok, és több havi hiábavaló kórházi kezelés után még a nagyapám is eltávozott (mondjuk ezzel neki már könnyebb, ha már nem tudtak segíteni rajta, de a család hónapokig haptákban állt, hogy ez bármikor bekövetkezhet, én ezért nem mertem egész nyáron szabadságra menni).
2016. szept. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom a történteket, de ezen te tudsz változtatni. Én viszont úgy érzem nem tudok, gyárilag vagyok defektes. És hiába van karriered, pénzed, sikered, ha magánéleted nincs, egy nulla vagy, vagy is én így érzem. Gyakorlatilag nincs miért az embernek élni.
2016. szept. 8. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!