Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5-10 éve mikor az MSN nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5-10 éve mikor az MSN nagyon menő volt, és sokan ott ismerkedtek, szerelmek szövődtek, vagy csak webcamos kalandok, te akkor gondoltad volna hogy egyszer annak is vége lesz?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt msn-em és volt olyan amikor egyszerre 10-15 csajjal beszélgettem :D Én nagyon szerettem azokat az időket :) És az egyik volt barátnőmmel is ott kezdtem el ismerkedni :) Sajnos a Facebook tönkre tesz mindent! Utálom!
2016. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A facebooknak is vége lesz egyszer. A cégnek nem biztos hanem csak az oldalnak. A 2020as évek már nem a hagyományos közösségi oldalak időszaka lesz. Készülnek is rá mert már a közösségi oldalon kívül egyre több más dologgal is foglalkoznak.
2016. szept. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 88Móni88 ***** válasza:
De jó is volt... A férjemmel chat.hu-n beszéltem először, aztán 3 hónapig MSN-en ismerkedtünk mire találkoztunk. Ennek 8 éve. 6 éve együtt élünk, 1,5 éve házasok vagyunk. 😊
2016. szept. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó, úgy magában a net. MSN is tetszett. Sőt a TV2-őn a társkereső fal is. Már nem a szűk környezetbe lehetett keresni a párban élő nőket. Így, hogy nyílt a világ 17-től 50 éves nőkig mindig lehet 8-10 nővel egyszerre kapcsolatot tartani:)
2016. szept. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát én csak haverokkal használtam msn-t, és akkor sem értettem, mi benne a jó. Beszélni tudtunk az osztály weboldalán meg e-mailben, a webcamozás sosem érdekelt még ismerősökkel se... ha már nem élőben vagyunk ott, akkor mi értelme, kb. Plusz vadidegeneket nem vettem fel soha, szóval nem voltak szerelmek... főleg nem webcam-kaland... és sztem már akkor éreztem/tudtam, hogy ez így nem lesz sokáig népszerű, mert kb. azt tudja, mint egy sima chatszoba. Amikor meg trendi lett a Facebook meg a Skype, akkor percek kérdése volt, hogy elveszítse a népszerűségét, mert a Fb ezt kb. mind tudja meg ezer más dolgot.
2016. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!