Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom hónapok óta úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hónapok óta úgy csinál mintha dolgozni járna, holott az anyukájához megy semmit tenni. Nemrég tudtam meg, ti nem lennétek rá mérgesek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 10. 05:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Á, dehogy.

Mondjuk nem értem, hogy nem tűnt fel, hogy nem kap fizetést?

2016. szept. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg holnap már a bőröndjét is vihetné.

De én sem értem, hogy nem tűnt fel, hogy nincs fizetés, nincs munkásruha, sosem fáradt, nem beszélgettetek sosem a munkájáról?

2016. szept. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Azért az a kapcsolat nagyon gáz, ahol a partner nem mondja el, hogy nem dolgozik és ahelyett, hogy otthon lenne a családjával, inkább az anyjához megy. ...
2016. szept. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért a terhesség rovatba tartozik ez a kérdés?
2016. szept. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3: az is gáz, ahol ezt a másik fél nem veszi észre.
2016. szept. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyenem, mehetett is amerre látott!
2016. szept. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Ezek szerint te hónapok óta úgy csinálsz,mintha minden rendben lenne.

Ilyen normális kapcsolatban nincsse titkolózás,se az,hogy nem veszi észre.

2016. szept. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kiakadnék, az biztos. De első körben megkérdezném tőle, mi ennek az oka, mi történt a melóhellyel. Az anyukájával is beszélgetnék.


Nekem az egyik exemmel volt olyan, hogy állítólag egész nap állást keresett otthon, aztán mikor elmentem hozzá, azt láttam, hogy alszik meg játszik a telóján. Azt mondta nekem, hogy nagyon üresnek érzi magát, és depresszió elleni gyógyszereket keres a neten. Aztán mégsem fordult segítségért orvoshoz sem. Az viszont nagyon zavarta őt, hogy én dolgozom, így egy idő után szét is mentünk.


Ha valami lelki betegség áll fenn, nyilván segítenék a páromnak, de ha ő nem tesz semmit magáért, akkor nem sokat lehet tenni.

2016. szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 az állandó sikertelenség álláskereséskor nagyon sokat kivesz ám az emberből. Bár ha nagyon nem erőltette meg magát, akkor érthető. Egy ismerősöm kb 50 helyre küldött önéletrajzot, talált is munkát 2 hét alatt.
2016. szept. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el amilyen gyorsan csak lehet. Nagynéném férje se dolgozott soha életében (40), 2 éve mikor otthon volt a férfi (szintén), a rendőrök elvitték, most börtönben van, eddig 12 évet kapott, adót csalt. Ő is úgy tett mintha munkába járna, és ez lett vele.
2016. szept. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!