Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfit a barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfit a barátnője szedett fel, nem gáz bevallania ezt a haverok előtt?

Figyelt kérdés
Hogy nem ő volt a menő csajozó, a csábító? Hogy őt "vadászták le"?
2016. szept. 10. 11:03
 1/10 Dreamer88 ***** válasza:
78%
Ha ertelmes baratai vannak akkor egyaltalan nem.
2016. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell ezt reklámozni, össze jöttetek és kész. Együtt jártok. Pont.
2016. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Mi ezzel a gáz? Én, alapból lusta vagyok. Mindig a nők szedtek fel. Soha, senki nem tett ezért megjegyzést.
2016. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy felszedni? Egy kapcsolat kialakulása nem két személyiség egymásra találásán, összeillésen alapul, ahol nincsenek ilyen hülye vadászós szerepek?
2016. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Inkább azt mondjuk, hogy mekkora szerencsés már, hogy egy csaj szedte fel. :D
2016. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Titusztitusz ***** válasza:
53%
Szerintem nem gáz...Sőt, én a mai napig is büszke vagyok arra,hogy engem gyakorlatilag MINDIG a nők környékeztek meg,és ők udvaroltak nekem,meg tepertek azon cél érdekében,hogy valamikor végre a farkamra kerülhessenek...Úgyhogy annak idején jókat is nevettem azokon a szerencsétlen lúzereken,akik az ismerősi-haveri társaságban arrol panaszkodtak örökösen,hogy "még a csillagot is le kell hozniuk a nőnek,ha azt akarják,hogy lefeküdjön velük"...
2016. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2. válaszolóval értek egyet. Egyáltalán hogy jöhetnek szóba ilyen részletek? Megkérdezik, hogy ismerkedtetek meg, te meg elmondod, hogy hol találkoztatok, elkezdtetek beszélgetni stb. Tök mindegy ki ment oda a másikhoz, vagy kinek hányas a farokmérete, nem kell mindent tudniuk.
2016. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Vége van már a lovagkornak. Manapság a nők is ugyanúgy kezdeményezhetnek és érdemes is nekik. :)
2016. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is azt tapasztaltam, hogy a haverok inkább szerencsésnek tartják azt, akit "felszed" a csaj. Mondjuk ezt a felszedés dolgot sose értettem. Nőként én elég gyakran kezdeményeztem, de sose ugrottam a pasi nyakába, nem tepertem érte. Odamentem, dumáltunk, kezdeményeztem a találkozót, aztán minden ment normálisan, mintha ő hívott volna el. Beszélgettünk, programokat néztünk közösen, és ha bejöttünk egymásnak természetre is, akkor összejöttünk. Mostani páromnál is én kezdeményeztem eleinte, aztán ő lepett meg munkahelyemen, és teljesen egyenrangúként vetettük fel a következő randikat, majd összejöttünk. Nincs ebben semmi extra.
2016. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként megnyugodhat mindenki, mert ezt a barátnő sem fogja nagy dobra verni, a nők nem büszkélkednek vele, nem veszik érdemnek vagy ilyesmi. Szó sincs ilyenről.
2016. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!