Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/nok ti feltek?

Figyelt kérdés

Szoval eletemben eloszor egyedul fogok aludni mert a ferjem osztalytalalkozora megy es nem alszik itthon es kb szabalyosan rettegek. Nincs ra okom, 4 kamera van a hazon, Es eldontottem h az osszes villanyt egve hagyom, a teve is bekapcsolva marad es a plusacimmal es a csacsimmal alszom....de ez ugye nem ugyanaz.


Volt mar olyan h baratokkal aludtam, szal valaki mindig volt a hazban de most csak en leszek tok egyedul. Mas is van igy? Ha egyutt eltek valakivel ti nem feltek h egyedul kell aludnotok?Vagy ha igen ti mivel nyugtatjatok magatokat? Ez normalis Egy hazassagban vagy en reagalom tul?


Koszi a valaszt


32/N


2016. szept. 10. 16:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális dolog. Mégis mitől félsz? Hiába hagyod égve a lámpákat, stb... A mumus attól még ott lesz az ágyad alatt. Tudod miért? Mert a félelem csak a fejedben létezik. Olyan dolgoktól félsz, amik nincsenek ott a jelenben és valószínűleg nem is lesznek.


( Az egyszerűség kedvéért: A mumus csak egy példa volt. )

2016. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, mégis mi bajod van, mitől félsz? Nem fognak elrabolni az ufók, nyugodj meg.
2016. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
4 kamera nem véd meg, sőt a betörőt a zár sem érdekli.
2016. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
DD
2016. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de kezeltesd magad, mert ez nem normális dolog így félni.
2016. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Tudom, h igazatok van es valojaban en a szellemektol felek es ejjel minden hangot ehhez kotok.


A masik amitol felek elott elhalado dorbezolo emberek, es ez a kettos total kiborit. Tudom, h nem szabad igy gondolkozni, meg (most tudom h ez nagyon gyerekesen meg hulyen hangzik) de van elemlampam szoval tudok vilagitani a paplan alatt ha nagyon felek, csak egyszeruen rossz erzes az, h csak magamra szamithatok ha valami van.


Egyedul kell lekuzdenem a felelmeimet, ha van valami szituacio egyedul kell felmernem es dontest hoznom es valoszinuleg egy bekes ejszaka lesz, de egyszeruen felek. Ez van. Elhataroztam, hogy az ebedloben alszom a szofan....nem tudom mit csinaljak.


Veletek meg soha nem volt ilyen?

2016. szept. 10. 16:24
 7/27 Noren1989 ***** válasza:
Nem, mi nem vagyunk paranoid tévképzetesek.
2016. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Irány a pszichológus!
2016. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem. Gyerekkoromban sem féltem egyedül.
2016. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem azért jöttél össze a férjeddel, hogy ne kelljen egyedül küzdened a félelmeiddel?!
2016. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!