Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, küldenétek nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, küldenétek nekem egy csúnya, egy átlagos és egy szép lányt/nőt?

Figyelt kérdés
Érdekel hogy a férfiaknak mi számít szépnek és mi csúnyának. írhattok üzenetet is vagy linkeljétek be válaszként. Köszii :)
2016. szept. 10. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Csúnya: [link]


Átlagos: [link]


Szép: [link]

2016. szept. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Hát nálam az első válaszolónál az átlagos lány erősen a csúnya kategóriába tartozik.
2016. szept. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

hát nálam is kettes.:D

Érdekes ízlése van az egyesnek.:D

2016. szept. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%

Szép: [link]


Átlagos-ronda:

[link]


Hányás: [link]


Aki a hányás kategórai alatt van az pedig már nem nő. Amorf biomassza, mételyes sejthalmaz nevezd ahogy akarod de látni ne akard mert ha megnézed, rá egy hétre jön Samara és lehentel.

2016. szept. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Ez nagyon relatív.

Aki szimpatikus, abban meglátjuk a szépet, még akkor is, ha ronda. A feltűnőt, meg azonnal észrevesszük, és szépnek hisszük, pedig lehet, hogy kicsit sem az.

Nekem tetszik, neki ronda.

Ha a saját külsődre gondolsz, hogy szép vagy-e, gondolj arra, hogy igen, de mindenkinek te sem tetszhetsz.

2016. szept. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Szep [link]


Atlag Jenna Dewan


Csunya Amy Schumer

2016. szept. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4-es, a "hányás" kategóriában lévő lány miért lenne csúnya? :o szerintem ő szép :)
2016. szept. 11. 09:59
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

Akkor érted, hogy miért írtam, amit írtam?

Ahhoz, hogy ebből leszűrj valamit, tőbb ezer beküldőre lenne szükség, de még abban sem lehetnél biztos.

2016. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
egyetértek, viszont nála vannak ezerszer csúnyább lányok
2016. szept. 11. 12:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Volt nemrég hasonló kérdés, szemezgess: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..
2016. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!