Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, küldenétek nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, küldenétek nekem egy csúnya, egy átlagos és egy szép lányt/nőt?

Figyelt kérdés
Érdekel hogy a férfiaknak mi számít szépnek és mi csúnyának. írhattok üzenetet is vagy linkeljétek be válaszként. Köszii :)
2016. szept. 10. 23:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
és tényleg :D nem én írtam ki, akkor érdekel ez mást is... :D
2016. szept. 11. 16:53
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

Én megnézném, hogy ezek közül a válaszolók közül ki írt már ki kérdést arról, hogy milyen felszínesek a nők meg miért nem jön össze neki egy átlagon aluli nő sem... hát itt a legtöbb belinkelt "csúnya" nő még messze az átlagban van... elég csak végignézni egy átlagos napon a 4-es/6-os villamoson vagy a metrón... jó, Amy Schumer nem klasszikusan szép, de csúnyának nevezni? Hát akkor értem meg, ha ezt egy Calvin Klein fehérneműmodell írja...


és aztán csodálkoznak, hogy az "átlagon aluli" sem jön össze velük, miközben ők a saját bevallásuk szerint is rondák, néha pluszban meg igénytelenek is.

2016. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek ezzel...:)
2016. szept. 12. 11:38
 14/16 anonim ***** válasza:
Amy Schumer kövèr ès csùnya, nem állnèk le vele, ez van.
2016. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én ugyan csak egy félig-meddig a témának megfeleltethető kérdést írtam ki, és hiába találom Maisie Williamset (a színésztehetsége elismerése mellett) rettentő csúnyának, az általam szépnek tartott nőket meg mások szokták leszülni, hogy nem is azok, és ízlésficamom van. Szóval most mivan? Az szokták mondani sokszor ugye, hogy "mindenkinek más tetszik", tehát a szépség nem egy egyetemes egyenes skála, amire be lehet rakosgatni az embereke.
2016. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

csúnya: [link]

átlag: [link]

szép: [link]

2016. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!