Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy kapcsolat függőség?

Figyelt kérdés

Volt már pár darab kapcsolatom, mind nagyon rövid. Konkrétan vágyom egy tartós kapcsolatra. De nekem már egy komolytalanabb is jó lenne.

a kérdés: Van olyan hogy függő vagyok párkapcsolat terén? Egyszerűen nem élem az életem, ha nincs senki mellettem be vagyok fordulva magamba és nem is törődök mással. Nem tudok koncentrálni, nem tudok semmit se normálisan csinálni.

Szerintetek mit tudok ez ellen tenni? (mivel magamba vagyok fordulva eléggé nehéz a párkeresés, magát az érzést kellene megszüntetni, de azt meg nem birom :( )


2016. szept. 11. 00:07
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
73%
Igen, létezik. Leginkább az önismeret hiánya az oka, illetve az, hogy az előző kapcsolatokat nem zárják le kellő komolysággal. Így azok vágyak, sérülések is átkerülnek az új kapcsolatokba.
2016. szept. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
noren válasza kicsit mellément. magyarul nem értek vele egyet, de szinte biztos, hogy ettől függetlenül sem valós okokat mond. ezzel együtt a kapcsolatfüggőség valóban létezik. vannak olyanok akik főleg szocializációs okokból nem szeretnek egyedül lenni. ez okozhat időnként problémát de másokkal lenni jó. nincs ezzel baj
2016. szept. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Létezik kapcsolatfüggőség nevű pszichés zavar, de arra pont nem az jellemző, hogy valakinek több rövidebb kapcsolata volt. Amit leírsz, az inkább vágyakozás egy jó kapcsolat után.
2016. szept. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fish1 ***** válasza:
Létezik. Általában az önbizalomhiányos emberek esnek ebbe a hibába, mert azt hiszik, hogy csak akkor érnek valamit, ha van párjuk. És a boldogságot is másoktól várják, holott elsősorban saját magukban kéne keresniük.
2016. szept. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Létezik, de a te eseted nem az.

A kapcsolatfüggőség hosszú kapcsolatok esetén jön elő, amikor tapicskolsz a langyos mocsokban évekig, mert minddn jobb, mint egyedül. Ha meg mégis egyedül maradsz, napok alatt új kapcsolatba ugrasz, az előzőt fel nem dolgozva, magadra időt nem szánva, mindegy-csak-legyen alapon.

2016. szept. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Titusztitusz ***** válasza:
31%
Létezik persze...Főleg nők körében gyakori az ilyesmi...Önmagában nincs vele semmi gond,amennyiben nem társul mellé kóros féltékenység is...
2016. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!