Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már tényleg nem létezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már tényleg nem létezhet kapcsolat facebook nélkül?!

Figyelt kérdés

Már kiakaszt amit itt, és a saját környezetemben látok. Itt rengetegen afelől kérdeznek, hogy "hogy ismerkedjek facebookon?" vagy "az mit jelent ha egy srác nem ír rám facebookon?" vagy "a pasim mindig csak lassan válaszol facebookon, biztos közben mással flörtöl?" vagy "a pasim lájkolta egy másik lány profilképét, szakítsak vele?"

és még százezret lehetne sorolni. Plusz még felfordul a gyomrom az ilyen nyilvános nyáladzástól is, amikor egymás üzenőfalán (vagy kommentekbe) elkezdik, hogy:

Lány: nyeeeeeem én szercsyyyyyyzlek jobban :DDD :))) <<<<<<333333 :PPPPPPPP

Fiú: én jobban szejetem az én kis babucimat :DDDD <<<<<<<33

Gondoltam mindenki ismeri ezeket a jelenségeket.


Ez még majdnem oké lenne, de már a közvetlen környezetembe is ezt érzem. Egy elég jó gimnáziumba járok, de fiúk-lányok nonstop nyomogatják az okostelefonjukat, és persze, hogy majdnem mind facebookozik, vagy aki épp nem, az arról beszél milyen cuki pasit/milyen jó csajt látott facebookon. Most már az eddig értelmesnek hitt osztálytársaim is kiposztolják az összes szendvicset amit megesznek, meg elkezdték az idióta idézetesdit és azokat a "küldj egy 1-est ha szeretsz, 2-est ha találkoznál velem ...".

Azokról a netkapcsolatoktól meg teljesen kiborulok amikor nem is találkoztak még soha, de azt mondják imádják egymást és ez most tényleg az igaz szerelem.


Ezektől már komolyan rosszul érzem magam. Csak én érzek így? Bennem van a hiba?

Nekem is van okostelefonom, meg gépem otthon, mégsem használom őket hetekig, mert teljesen felesleges.

Ti ezt hogy veszitek észre? Mennyire fontos nektek az, hogy a pasitok/barátnőtök bármikor elérhető legyen a neten? Sikerült már bárkinek a facebookon megtalálni élete szerelmét?

Mindenféle véleményre kíváncsi vagyok.

17F



2013. ápr. 17. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs facebook-om. :)
2013. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözzelek 2013-ban, ahol az elektronikai cuccok fontosabbak mint a közös élmények a haverjaiddal.
2013. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fent és nem is leszek,de hidd el,nem mindenkinek szempont.
2013. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én is hányok az ilyenektől. elkezdek inkább ovodába megint, ott is komolybbak a gyerekek
2013. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne, én 2és fél éve töröltem magam fb-ről.

És a pasim sincs fent. Szóval lehet.

19 L

2013. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Rengeteg a felszínes, ostoba, otthon túlságosan szabadjára engedett idióta, fäszcibáló, több farkat fogó, mint ajtókilincset lány, és ugyanennyi troll, önmagát focistának képzelő, felzselézett hajú, gyökérnyakú pólós alkoholista f@szfej srác is. Ez a szüleik nevelési zsákutcájának eredménye.


Einstein megmondta: Akkor lesz igazán nagy baj, és veszélyben az emberiség, ha a technológia meghaladja az emberi kapcsolatokat. Vagy hogy is fejezte ki.


Szánalmas népség ez. Társaságban is nem a beszélgetésé a főszerep, hanem az Iphone 4-5 nyomogatása meg más okostelefonoké.


Elmenekülnék a világból, valahova a vadonba.


F25

2013. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Én csak azért használom a facebookot, mert nincs pénz a telefonomon, és ezért ott tudok beszélni a barátommal :D Nincs semmiféle nyilvános nyáladzás, ki van rakva, hogy kapcsolatban vagyunk, de kb. heti 1x beszélünk, ha nem találkozunk :D Ennyi.

2013. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mindezek láttán én érzem magam rohadtul kívülállónak... ugyan van fb-om, de nem postolok ki minden felesleges butaságot, nincs 1000 ismerősöm, és nem lájkolják a képeimet legalább 50-en. :-D
2013. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

biztos van olyan, aki fbon találta meg élete szerelmét. engem régebben két ilyen ismerős ismerőse "megbökött", a 2. után kitettem, hogy kapcsolatban.

a barátommal ott kommunikálunk, de szerintem ez nem gáz, annak idején msn-re voltam folyton bejelentkezve...


nekem is az a halálom, mikor valaki még a telóján is nyomja. pl. nem egyszer látom péntek-szombat este, hogy egy ott van a hülye társaságban, és ahelyett, hogy velük beszélgetne, megélné a pillanatot, a fbot bsztatja a telefonján. de hát úgy kell nekik.

2013. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Se facebookom, se barátaim, a barátnő fogalmát meg csak szótárból ismerem, szóval nem illek bele ebbe a képbe, bár én már elég idős vagyok.

26/F

2013. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!